Program partnerski w FlyingAtom Shop

in polish •  last month

Trochę to trwało ale właśnie wystartował oficjalnie program partnerski naszego skleup - Flyingatom shop. Od dziś każdy może zarabiać razem z nami. Polecaj nasze produkty i zarabiaj z FlyingAtom.Shop. Dołącz do Programu Partnerskiego FlyingAtom.Shop i otrzymuj prowizję za każdy zakup klienta, któremu polecisz nasz sklep.

Co zrobić, aby dołączyć do programu? Wystarczy, że klient wejdzie do naszego sklepu, korzystając z otrzymanego od Ciebie linku referencyjnego lub kodu polecającego, a otrzymasz:

– 3% kwoty, jaką klient przeznaczył na zakupy (1% w przypadku portfeli sprzętowych)

Z FlyingAtom.Shop może zarabiać każda osoba, nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej. Wystarczy zarejestrować się w sklepie, dołączyć do Programu Partnerskiego i już możesz zarabiać. Swój kod polecający lub bezpośredni link znajdziesz na swoim koncie w sklepie w zakładce „Moje Konto Partnera”. Pełen regulamin znajduje się tutaj.

FlyingAtom Shop to sklep internetowy z przedmiotami i gadżetami związanymi z kryptowalutami. W sklepie masz największy w Polsce wybór portfeli sprzętowych. Współpracujemy z producentami i jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami ich produktów. W sklepie znajduje się też cała gama gadżetów krypto walutowych. W FlyingAtom Shop znajdziesz koszulki, skarpetki, kubki, breloczki, przypinki i całą masę innych gadżetów. 

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://flyingatom.com/program-partnerski-flyingatom-shop/

Congratulations @flyingatom.com! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 20 posts. Your next target is to reach 30 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Are you a DrugWars early adopter? Benvenuto in famiglia!
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!