[BTC] SPRZEDANE!steemCreated with Sketch.

in #polish3 years ago

Jestem niecierpliwy.

Tak, no jestem no... Ale z racji zbyt wysokiego ustalonego samemu sobie progowi nudzę się więc sprzedałem 0,027 BTC po kursie 3850$.
Z tego co teraz patrzę na słupki to moment (po prawej na wykresie przy najwyższym słupku) w którym zbyłem swoje monetki był odpowiedni ale mogłem wycenić je wyżej.

Tak czy inaczej zarobiłem.
Wydałem 228pln na Coinbase na kupno BTC, które później transferowałem do Bittrex gdzie prawie, że podwoiłem ich ilość żeby na koniec sprzedać wszystko na BitBay i zyskać niecałe 380pln.

Czyli gdybym włożył w to więcej pieniędzy zysk byłby większy. Chyba tak zrobię :)
Przy okazji z tego co teraz udało się nazbierać przetestuję serwis polecany przez @xgrosz 'a -> Bitconnect, który pozawala zainwestować daną kwotę na 3 miesiące i obiecuje jej podwojenie - tzn. zwrot zainwestowanych pieniędzy + zysk z inwestycji równy wpłaconej kwocie.
Polecam do przeczytania -> xgrosz - czeste pytanie czym jest bitconnect

A póki co trzymajcie się ciepło...
Steem it on!

~CN

P.S. Wszystkie linki są linkami referencyjnymi. Dziękuję jeśli z nich skorzystacie, jeśli nie chcecie, niżej są "czyste".

Klikając w link tylko sobie pomagamy. W niektórych przypadkach oferują prezenty w postaci kasy na start lub po wykonaniu x transakcji na y $$.
--
Klikając w link nie tracisz anonimowości! Widzę jedynie podany przez Ciebie na stronie nick. Nie wiem jak masz na Imię, Nazwisko ani gdzie mieszkasz

Sources

BTC Image
Wykres BitBay 3.0

Linki bez refferali

https://www.coinbase.com
https://bitbay.net/
https://bitconnect.co

Sort:  

100% w trzy miesiące i to pewny zysk? Raz, dwa może się uda, a potem jak wszystko się zawali to zostaniesz z niczym jak i tysiące ludzi. Był już taki nazywa się Bernard Madoff. Dobrze się zastanów w co pakujesz pieniądze.

Ja wiem, że to może być ściema i mogą się zawinąć od razu jak wpłacę kasę dlatego wsadzę tam to czego mi nie szkoda. A nóż eksperyment się uda.
Opinie są skrajne co do tego serwisu -> https://steemit.com/scam/@thegrinder/the-bitconnect-scam-exposed
Nie robię wersji hardcorowej, nie biorę kredytu na BTC. Wsadzę to co zyskałem teraz z bitcoina. Jak się skończy kasę wezmę i wrzucę drugi raz, a zysk do kieszeni.

Raz się żyje. Gdybym kupił BTC kiedy planowałem to zrobić teraz bym miał 7x więcej kasy :D
Stracę parę stówek nic się nie stanie, a będę miał już wtedy wyrobioną własną opinię na ten temat.

Wstępnie gratuluję zysku. Ja zaznaczę, że prawdziwy „Inwestor” ten, który buduje kapitał z zysków wraz z dodatkiem dla siebie w ramach pocieszenia. Nie sztuką jest włożyć swoje ciężko zarobione pieniądze. Wiele osób tak zrobiło i są w plecy albo czekają na odrobienie strat. Trzeba wziąć pod uwagę, że giełda taka jak kryptowaluty ma duże skoki. Wystarcz popatrzyć, co się zrobiło przez ostatnie miesiące. Pseudo markietaży od Hype, Revsharing, którzy oszukali ludzi i stają się nagle ekspertami krypto, którzy siedzą w tajnych grupach i debatują nad promowaniem, po to, żeby dana osoba kupiła a oni, sprzedali.

Z takiego też założenia wyszedłem, że wpłacę sobie ileśtam i tym będę grał - nie będę dokładał. Dołożę jeśli uznam, że to dobry pomysł na swojego rodzaju lokatę (bo raczej BTC pójdzie w górę) albo jak nauczę się minimalizować straty bo miałem kilka momentów strachu w tych kilkunastu dniach "zabawy" na giełdzie.

jaki byl koszt konwersji pln na $ na coinbase? przelewales z banku czy z innego zrodla? pytam bo jestem ciekawy czy poczatkowa prowizja nie zjadla ci zyskow

Coinbase obsługuje płatności w Euro.
Cyferki wyżej to surowe wartości - tyle ile zabrało mi z konta + tyle ile do mnie wróciło.
Łańcuczek szczęścia wyglądał tak:
PLN > EUR > BTC > USD > PLN
BTC kupowałem przy pomocy karty MasterCard i transakcja była obciążona prowizją 3,99%

Ja Tobie mówię Yobit.Net ktoś z czytających ten post może potwierdzić że na tej giełdzie wszystko działa?

Ale ja o niej pamiętam. Spokojnie :D
Przyjdzie czas i na to.

Na pewno nie polecam Genesis Mining :)

Slyszalem ze to sie w ogole nie zwraca. Jedyna forma zarobku to BTC z referali. Prawda to?

@zathras - can you justify why you gave the flag down?
At least comment what's worth down-voting in this post.
AND
@fubar165 - also?
AND
@zatrhas- also?

Say something? Give your contribution into steemit with something more than silent rape.
I have no respect to you behind your accounts. Just wanted to let you know.