Fake & News Codziennika #9

in polish •  last month 

piZap_1554108258145.jpg

Oto nowy numer Codziennika, waszego głównego źródła informacji. Tutaj znajdziecie najważniejsze wydarzenia na #polish a także poznacie sekrety, o których większość z nas i was nie miała bladego pojęcia.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszymi informacjami Codziennika.

W dzisiejszym numerze:

  • Ruszył projekt "2020".

  • Codziennik najlepiej opłacanym czasopismem na Steem


Ruszył projekt "2020"

Ruszył projekt "2020", który ma za zadanie eliminację spamu na tagu #polish. Projekt zakłada wiele akcji, w tym uruchomienie bota flagującego.

piZap_1554872745276.jpg

Pewnie wielu z Was zauważyło, że na polskim Discordzie wiele osób do swojego nicku dodało liczbę 2020. Co to tak naprawdę znaczy i jakie są tego cele? Zapraszamy do zapoznania się z tymi ważnymi informacjami.

A komu to potrzebne?

Grupa osób, która uruchomiła tę inicjatywę ma za zadanie eliminacje spamu na tagu #polish a także ograniczenie występowania plagiatów na polskim Steemie. Cała inicjatywa jest charytatywna. Członkowie grupy "2020" rezygnują całkowicie z wynagrodzeń kuratorskich na rzecz ukrywania niechcianych postów. Członkowie obserwują cały czas tag #polish i gdy wykryją nieprawidłowości - rzucają czerwone flagi na post.

Do grupy flagujacej "2020" może przystąpić każdy, nie ma żadnych kryteriów członkostwa.

Celem grupy jest również do 2020 roku eliminacja plagiatorów jak i spamerów, co ma podnieść bezpośrednio wartość platformy oraz tokenu Steem.

Bot flagujący?

Już na dniach powstanie pierwsza wersja tzw. bota flagującego, którego zadaniem będzie definitywnie zakończenie scamów na @polish. Bot flagujący podobno ma mieć około 200k Steem Power, więc wystarczająco posłuży do uciszania spamerów.

Mamy nadzieję, że już więcej polska społeczność nie będzie musiała marnować swojego Voting Power na minusowanie postów. Jak już wspominaliśmy wcześniej, na Discordzie istnieje specjalny pokój #plagiaty, gdzie można zgłaszać niechcianych użytkowników i ich posty.

Patronem całej akcji są Steemcleaners:

USgKopgPm9Wq7SmppBkmWEyjZGrg5TStTBuvGPXwHB2Qn9hUqqGgtZDxfTgG3SozXb4RHKzKHdUzQEPKd77qs4.png

Oraz Cheetah:

piZap_1554819180156.jpg


Codziennik najlepiej opłacanym czasopismem na Steem

Codziennik stał się hitem, z czego jesteśmy bardzo dumni. Prezentujemy Wam Steemowe nowinki, afery i pokazujemy całą prawdę. Sprawdziliśmy ile zarabiają poszczególne polskie czasopisma na Steem._

piZap_1554872998324.jpg

Ruszyła kampania Codziennika, której celem było zwiększenie zysków dla redaktorów Codziennika. Póki co, nie odczulismy dużego zastrzyku gotówki, ale wygląda na to, że nie jest źle. Jak wypada Codziennik na tle innych czasopism? Spieszymy Wam z publikacją wyników.

Oprócz Codziennika, swoją działalność prasową prowadzą Wizjer i Tygodnik Kuratorski. Poniżej znajduje się tabela, która zawiera kwoty zarobione przez czasopisma od dnia 1 Kwietnia, kiedy Codziennik powrócił do swojej działalności. (stan na dzień 10 kwietnia 2019 r.)

MiejsceCzasopismoKwota
1Codziennik24,69$
2Wizjer4,90$
3Kurator Polski4,60$

Jak możemy zaobserwować, Codziennik zdeklasował cały rynek i wiedzie prym na polskim Steemie. Jednak to wciąż za mało, by opłacić naszych redaktorów, dlatego wszelkie wsparcie jest mile widziane.

Dziękujemy sponsorom, dobroczyńcom i wszystkim ofiarodawcom za wsparcie oraz głosy na Codziennik.


To wszystkie informacje jakie przygotowaliśmy w tym numerze Codziennika. Oczekujcie kolejnego numeru, który pojawi się już niebawem.


Powyższy post nie ma na celu obrażenia kogokolwiek, a służy jedynie do skomentowania w humorystyczny sposób (z przymrużeniem oka), obecnych sytuacji na polskim Steemie.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

This post is supported by $1.93 @tipU upvote funded by @voxmortis :)
@tipU voting service: instant upvotes + free profit sharing tokens | For investors.

·

Dziękujemy za wsparcie @voxmortis!
Niech Ci się wiedzie!

Życzę dalszych sukcesów w realizacji projektu, tylko, żeby kapitalizacja zysków nie odbiła się na zwykłych szarych czytelnikach.
Niech Wam nie przyjdzie do głowy wprowadzenie płatnych subskrypcji "Codziennika". :)

·

Dzięki bardzo!
Planujemy wprowadzić płatne subskrypcje, ale tylko dla plagiatorów. Każdy inny czytelnik może czuć się bezpieczny zostawiając upvote pod każdym numerem 😋

·
·

zostawiając upvote pod każdym numerem

To prawie jak płatna subskrypcja :D

·
·
·

Zostawienie swojego głosu jest darmowe i za każdy upvote leci wynagrodzenie kuratorskie zagwarantowane dla najlepszych czytelników, także warto wspierać Codziennik 😁

·
·
·
·

W takim razie obiecuję czytać dwa razy rano i wieczorem do poduszki :P

·
·
·
·
·

Zadowolenie czytelników jest najważniejsze 😁