Wóz Drzymały - Armored Warriors

in #polish4 years ago

titlem.jpg

Witajcie, ostatnio jakoś nie specjalnie czuję wenę do pisania, do tego wpadłem jak śliwka w kompot w Forza Horizon 4, a nieśmiało nadchodząca wiosna nie zachęca do siedzenia przy kompie, więc nowych tekstów nie ma. Nie znaczy to, że sobie darowałem pisanie. Powiedzmy, że czekam na natchnienie ;) Jednak do rzeczy.

Witam Was po raz kolejny pod Wozem Drzymały. W miejscu tym przybliżam lub przypominam Wam stare gierki pochodzące z automatów arcade. W tym odcinku chcę Wam napisać o grze, której tak naprawdę nigdy nie doceniałem. W czasach salonów chyba raz miałem okazję się z nią spotkać i nie zrobiła na mnie jakiegoś oszałamiającego wrażenia. Zapewne chodziło o tradycyjne w naszej okolicy ustawienia automatu, gdzie wszystkie możliwe utrudnienia były aktywne, a poziom trudności ustawiony na najwyższy z możliwych. W takim wypadku gra na dzień doby wali nam kopa w ryj i jedynie przypadkiem da się na jednej blaszce dotrzeć do pierwszego bossa.

Wóz Drzymały - Armored Warriors

Sort:  

zauważyłem, że od jakiegoś czasu przekierowujesz na swojego bloga. bardzo fajnie, tylko że tło pod samym tekstem sprawia, że ciężko mi sie czyta. Możliwe że to tylko mój problem i mojego wzroku, ale jeśli nie to może warto rzucić solid color pod sam tekst. Pozdrawiam!

Tak, jest to znacznie szybsza dla mnie metoda, a nie dubluje treści, więc uznałem, że tak będzie lepiej dla wszystkich.
Co do tego tła pod tekstem, to ustawiłem to w taki sposób, bo podoba mi się ten efekt i starałem się ustawić przezroczystość na tyle żeby nie powodowała ona problemów z czytaniem. Przyznaję jednak, że nie wiem jak to wygląda na innych monitorach :) Dzięki za sugestię, zobaczę co będę w stanie z tym zrobić.

🎁 Dear @glass.wolf,

SteemBet Seed round SPT sale is about to start in 2 days!

When our started the development of SteemBet Dice game, we couldn’t imagine that our game would go so viral and that SteemBet would become one of the pioneers in this field.

In order to give back to our beloved community, we’ll distribute 4000 STEEM to SPT holders immediately after Seed sale. Plus, investors in this earliest round will be given 60% more tokens as reward and overall Return on Investment is estimated at 300%!

Join the whitelist on SteemBet webiste now and start investing! Feel free to ask us anything on Discord https://discord.gg/tNWJEAD

spt-sale-2-day.jpg

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.08
JST 0.024
BTC 26785.38
ETH 1870.49
USDT 1.00
SBD 2.22