You are viewing a single comment's thread from:

RE: „Dostrzegacz ziemskich i niebieskich przemian”

in #polish7 years ago

Estetyka miasta...
Mam wrażenie, że centra miast zmieniają się dziś w skupiska wybuchów indywidualizmu (co właściciel działki, to inne dziwo architektoniczne), a urbaniści zajmują się tylko wyborem czy pomiędzy tymi wykwitami będzie sam beton, beton + trawanik, czy beton + trawnik + chude drzewko.

Sort:  

No oczywiście! Jak miasto może w zdrowy sposób się rozwijać, skoro nie istnieją całościowe i spójne plany zagospodarowania. Obecnie istnieją plany dla 37,72 % powierzchni Warszawy, nie wiem jak jest w innych miastach ale dla mnie jest to liczba kuriozalna. To znaczy, że nikt nie ma pojęcia w jakim kierunku powinien iść rozwój większej części miasta!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64517.84
ETH 1742.19
USDT 1.00
SBD 0.42