"Grid 2" dostępny na Humble Bundle + giveaway Steam keys.

in polish •  5 months ago  (edited)

Grid 2. ©Codemasters ©Humble Bundle

Właśnie się dowiedziałem, że gra "Grid 2" od Codemasters jest dostępna za darmo w sklepie Humble Bundle. Będziemy mogli sobie ściągnąć grę + 2 DLC do niej. Grę będziecie mogli sobie dodać do swojej biblioteki Steam jeszcze przez 2 dni. Tak się składa, że mam już tę grę w swojej bibliotece Steam i mógłbym wyciągnąć jeden klucz i zrobić mały giveaway, ale jeżeli to ma być jak w przypadku klucza na Steam "Resident Evil 2 : Remake", to ja dziękuję. Ani "dziękuję", ani "spier.alaj".

Jedyne co trzeba zrobić, to założyć konto na Humble Bundle i powiązać je z kontem na Steam. Potem Wam na maila przychodzi wiadomość z generatorem klucza do gry, który będziecie mogli wykorzystać na Steamie.

Grę możecie ściągnąć ze strony Humble Bundle

W część drugą (jeszcze) nie grałem, natomiast miałem okazję pograć w "Grid Autosport", przy którym sporo się bawiłem. Może czas aby nadrobić część drugą?


Albo... zrobimy mały giveaway. Podam niepełne klucze, bez ostatniego znaku. Kto pierwszy ten lepszy.

Klucz do gry - DA0TJ-HIAA4-4CQR... (brakuje cyfry)

Klucz do DLC - BM32G-BQVGE-AH8K... (brakująca litera)

Klucz do DLC - C7M2V-I3NKV-7MZQ... (brakująCa litera)

Kody będziecie mogli wykorzystać przez 6 dni - do 21 marca. Później przepadną.


Posted using Partiko Android

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jedynka była świetna w dwójkę też nie grałem i wczoraj dorzuciłem do biblioteki ;) Biorąc pod uwagę fakt, że od nieco ponad tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Logitecha G920, to tym bardziej cieszy nowa gra wyścigowa w kolekcji :) ale najpierw muszę skończyć Forzę Horizon 4 ;)

W jedynkę nie zaś grałem, ale mam cały pakiet Grida w bibliotece, bo kiedyś Codemasters wypuściło pakiet za grosze :) . Będę musiał nadrobić obie części jak będę miał chwilkę czasu.

Grid Autosport był zajebisty i myślę, że jedynka i dwójka też będą przynajmniej dobre.

Posted using Partiko Android

W Grid Autosport chyba nie grałem. Grałem w pierwszego Grida na PC chyba, ale mam tez wersję dla Xboxa 360. Ogólnie gra bardzo mi się podobała i było jedne z lepszych wyścigów, które można było pograć w tamtym czasie. Zdecydowanie więc polecam :)

Congratulations @bartheek2! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 200 upvotes. Your next target is to reach 300 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:

Are you a DrugWars early adopter? Benvenuto in famiglia!
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Thank you so much for being an awesome Partiko user! We have just given you a free upvote!

The more Partiko Points you have, the more likely you will get a free upvote from us! You can earn 30 Partiko Points for each post made using Partiko, and you can make 10 Points per comment.

One easy way to earn Partiko Point fast is to look at posts under the #introduceyourself tag and welcome new Steem users by commenting under their posts using Partiko!

If you have questions, don't feel hesitant to reach out to us by sending us a Partiko Message, or leaving a comment under our post!