Konkurs pl-religia dla dziecka z Afryki. WYNIKI

in polish •  4 months agoGłosowanie w konkursie #pl-religia dla dziecka z Afryki zakończyło się. 

I znowu nie mogę się oprzeć, aby nie podzielić uczestników konkursu na Panie i Panów :) Obie uczestniczki - @grecki-bazar-ewy i @angatt - napisały świetne teksty, zostawiając daleko w tyle wszystkich męskich uczestników konkursu. Sam też próbowałem trochę z nimi powalczyć, ale bez większego skutku :(


Podium konkursowe wygląda tak:

1. @angatt  Szkic o świętach Bożego Narodzenia - 18 pkt

1. @grecki-bazar-ewy  Święto "Trzech Króli" w Grecji - moja cegiełka oświecenia i pokoju dla Teresy - 18 pkt

3. @assayer  Szczęśliwego Nowego Roku 12 019!!! - 13 pkt


Zgodnie z regulaminem, obie Panie podzielą między siebie sumę nagród za 1 i 2 miejsce, czyli otrzymają po 10 STEEM. Serdecznie gratuluję! Dziękuję raz jeszcze sponsorom tych nagród. Dziękuję także serdecznie autorom wszystkich pozostałych prac. Dzięki Wam wszystkim zwiększamy fundusz dla naszej podopiecznej z Afryki o kolejne 70 zł.

Ku mojemu miłemu zaskoczeniu wcale nie muszę finansować tych 70 zł (na co byłem nastawiony). Nasz konkurs - być może nie wszyscy doczytali o tym poprzednio - dostał bowiem nieoczekiwane wsparcie 100 zł od anonimowego supersponsora, którego w żaden sposób nie mogłem namówić do ujawnienia się. Dziękuję mu jednak szczególnie serdecznie!! 70 zł dostanie nasza Tereska, a 30 poczeka do kolejnego konkursu, który ogłoszę za tydzień lub dwa (ponownie będzie 10 zł dla Tereski za każdy tekst).

Jak zwykle, możecie podpowiadać ciekawe tematy do nowego konkursu w komentarzach.

Tyle :)Grafika stąd.


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!