PoW, PoS,POI demokracja

in polish •  last year  (edited)

Może teraz prostszy temat.Poprzedni 7 miesięcy temu dotyczą POS /POW nie zyskał oddzwięku lub nie został zauważony.Dziś wiem że oddziaływanie na polską społeczność jest nikłe.
Dyskusja zatem może na dziś obniżyć poziom do spostrzeżeń związanych z POW
Ciekawe czy znajdzie się jakiś komentator.Wyświechtane spostrzeżenia dotyczące nadmiernej eksploatacji planety z jednej strony ,a przemilczanie tego przez drugą stronę jest jakimś rozwiązaniem.Pewność potwierdzona wieloletnim doświadczeniem może jednak warta jest tej ceny ,gdyż zawsze tanio znaczy na koniec drogo.
Chciałby zejść jednak głębiej.
Spotkałem się z bardzo lichą argumentacją zarówno jednej strony jak i drugiej.Oczywiście wszyscy się uczymy.Dowcip tylko polega na tym, że przyjmując błędne założenia otrzymamy równie nietrafione wnioski.
Zatem decentralizacja kontra centralizacja.
Ktoś kiedyś trafnie powiedział że demokracja prowadzi do porażki, ale nikt nic innego lepszego nie wymyślił.
Natomiast próba wykorzystania jednych ludzi przez drugich czyli dominacja to najgorsze co zdarza się cywilizacji ludzkiej od wieków.
Jaka jest więc wasza opinia.
Po kilku dniach zajrzałem do mojego wpisu treść która jest edytowana jest odmienna od tego co napisałem o co chodzi ?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

[BOT] Witamy apthink na #polish, tagu używanym przez Polaków do publikacji polskich treści w ekosystemie Steem (np. Steemit czy Busy). W ekosystemie Steem wspiera się oraz nagradza się nową i autorską twórczość.

  • Plagiaty oraz kopiowanie cudzej twórczości są niemile widziane przez społeczność i mogą doprowadzić do ukrywania wszystkich publikowanych postów danego użytkownika.
  • Wszelkie szczegóły związane bezpośrednio z twoim kontem i twoimi postami znajdują się na steemd.com.
  • Posty zawierające takie rzeczy jak nagość, pornografia, wulgaryzmy czy przemoc powinny zawierać dodatkowo tag #nsfw (Not Suitable/Safe For Work).
  • Wiele ciekawych i bardziej szczegółowych informacji można przeczytać w FAQ dla zupełnie początkujących użytkowników Steemit.
  • Posiadamy polski serwer Discord.
  • Istnieje polski kanał na oficjalnym czacie, który wymaga osobnej rejestracji.
  • Jeżeli chcesz ładnie formatować swoje posty, to spójrz na poradnik stworzony przez społeczność Markdown.