Rebranding marki @Amelcio - sprawa sprzedaży urządzenia Trezor na wykop.pl

in polish •  10 months ago  (edited)

master.png

Witam serdecznie,

Zostało wystosowane pismo do portalu wykop.pl o zgodę na rebranding. Konto @Amelcio zostanie wykasowane a jego miejsce zajmie przygotowywane konto @masternode

Chciałbym się odnieść do sprzedaży mojego urządzenia Trezor na portalu wykop.pl - fakt że wykonałem próbną sprzedaż tzw. licytację która miała trwać całą dobę. Nie mniej jednak zupełnie o tej aukcji zapomniałem i ostatnia osoba która zalicytowała zalicytowała cenę 125zł za to urządzenie które jest warte z przesyła koło 560zł.

Jako, że zmieniłem zdanie co do sprzedaży - mam do tego prawo - zalicytowałem z multikonta moją aukcję podpijając cenę do 300zł nie dlatego, że chciałem komuś sprzedać po takiej cenie ale dlatego że chciałem przelicytować oferty. W sumie nie pomyślałem bo mogłem dokonać przelicytowania z własnego konta @Amelcio - mój błąd.

Roszczę sobie prawo do zmiany warunków sprzedaży w każdym momencie. Była to moja dobrowolna aukcja na portalu wykop.pl - pod koniec trwania aukcji uznałem, że nie zamierzam sprzedawać urządzenia Trezor po zaniżonej cenie więc wystawiłem z multikonta @krypto-mon kontrofertę w cenie 300zł celem której było wykupienie trezora od samego siebie a więc uniemożliwienie kupna urządzenia przez użytkownika który zalicytował w cenie 125zł

Jedni powiedzą że to nie jest honorowe. A ja uważam że mam ku temu prawo by zmienić w każdej chwili zasady gdy.
Świat kryptowalut także nie jest sprawiedliwy więc i ja nie muszę robić tego co chce akurat ktoś kto chciał wykupić Trezor po cenie praktycznie nie adekwatnej co do jego wartości.

Co do kont: Konto @Amelcio zostanie wygaszone
Konto @masternode zostało uruchomione - i zostanie aktywowane w dniu jutrzejszym tj 09 sierpnia 2018r. po zdjęciu bana na konto @Amelcio

Frustracja dwóch Panów z portalu wykop.pl jest w moim mniemaniu nie uzasadniona że postanowiłem zrezygnować z sprzedaży trezora.

Niestety czasy dzisiejsze są, nie zawsze takie jak by się chciało. Uznałem, że trezora nie sprzedaję, przebiłem go z multikonta by urządzenie zatrzymać dla siebie i uważam że moje dalsze wyjaśnienia są zbędne w tym temacie.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

a 0.02 btc to kiedy oddasz? :D

·

spokojnie.

·
·

takie bajki to sobie możesz wkręcać na wikopie, sam ostatnio wrzucałeś screena na wikopa tego laptopa co go od dłuższego czasu używasz, weź pożyczkę w providencie i oddaj dla chłopa te 0.02 btc zachowaj resztki honoru. Się chłopie zrektowałeś , jak nie masz na chleb to podeślij adres z piekarni zwroty ci podeśle.

·
·
·

ok, po prosze bułeczki ale dobrze wypieczone. te 0,02 BTC pracujesz jeszcze z jednym z masternode. Spokojnie nie z Tobą robiłem interesy na te satoshi xD. Osoba która mi kolejny raz z rzędu udostępniła to 2000000 satoshi będzie zadowolona ze zwrotu gdy mi wygaśnie masternode. Nie potrzebujemy do tego pośredników - bo pośrednik mój drogi to są dodatkowe koszty transakcji.

Naruszyłeś regulamin Wykopu używając multikonta i jednocześnie zdrowy rozsądek mirków nieetycznie podbijając za plecami swoją aukcję.

·

Powiem Tobie że nie przejmuję się tym. W Świecie krypto trzeba mieć twardą dupę :). Po za tym Wykop.pl ukarał mnie poprzez BAN do 8 sierpnia 2018r. włącznie. A więc jutro ban się kończy. Nie wolno karać kogoś dwa razy za to samo :) a to że tam komuś się nie podoba to że zrezygnowałem z sprzedaży Trezora i sobie podbiłem żeby nie sprzedać. To moja sprawa i moja decyzja :) równie dobrze mogłem nie podbijać i powiedzieć że jednak nie sprzedaję :) na to samo by wyszło.

A główny mój cel był jak zawsze taki sam :) Zwrócić na siebie uwagę :) Darmowa reklama ;) Bo nawet Ci co mnie nie lubią to o mnie piszą ;) Co ciekawe po tej akcji zgłosiło się 2 Mirków bym im odpłatnie ( po obniżonej cenie po 150zł ) ustawił masternode xD Także reklama wykopków działa. Jak by chcieli żebym nie wracał to - poprostu nie pisali do mnie i o mnie i by mnie olali ;) Ale oni nie rozumieją że czy chcą czy nie to o mnie piszą i robią mi reklamę xD Nie mniej jednak wracam oficjalnie pod nowym brandem @masternode bo to przynosi pieniążki ( za samą konfigurację masternode nawet )

·
·

Kto cię wypuścił z psychiatryka?

·
·
·

a Ciebie kto wypuścił?

Hi @amelcio, I'm @checky ! While checking the mentions made in this post I noticed that @krypto-mon doesn't exist on Steem. Did you mean to write @kryptodon ?

If you found this comment useful, consider upvoting it to help keep this bot running. You can see a list of all available commands by replying with !help.