Prawdopodobnie w Chinach będzie można handlować kryptowalutami.

in polis •  2 years ago  (edited)

źródło Wikimedia Commons

XIX Narodowy Kongres Komunistycznej Partii Chin, czyli najważniejsza konferencja w Chinach w tym roku, zakończyła się 24 października. Pod koniec konferencji niektóre tymczasowe regulacje i zasady zostały anulowane. Możliwe, że delegalizacja ICO również została anulowana.

28 października ZB.com, która jest nową platformą do tradingu kryptowalut, ogłosiła, że wszystkie funkcje handlowe będą dostępne od 1 listopada. Użytkownicy mogą się zarejestrować na konta i wpłacić już pieniądze.

XIX Krajowy Kongres Komunistycznej Partii Chin, najważniejsza konferencja w Chinach w tym roku, zakończyła się 24 października. Pod koniec konferencji niektóre tymczasowe regulacje i zasady zostały również anulowane. Wśród przepisów zamknięcie handlu Bitcoin w Chinach może być jednym z nich.

28 października ZB.com, która jest nową platformą do transakcji kryptoaktywnych, ogłosiła, że wszystkie funkcje handlowe będą dostępne od 1 listopada. Użytkownicy mogą się zarejestrować na konta i wpłacić teraz.

Platforma twierdzi, że ludzie na całym świecie, w tym w Chinach, mogą wymieniać swoje krypto i handlować nimi na platformie. Języki strony internetowej są w tłumaczone na chiński i angielski. Jednak zbyt wcześnie jest stwierdzić, że rozporządzenie w sprawie Bitcoina i innych kryptowalut jest nieważne. Może platforma zostanie wkrótce zamknięta przez rząd. Niemniej jednak są też ludzie mówiący, że chiński rząd jest za tę platformą.

Handel offline staje się popularny po regulacji praw Bitcoina

Na razie nikt nie wie dokładnie, co się wydarzy po 1 listopada. To, że Chiny potrafią znaleźć luki w prawie Chińskim to bardzo dobra wiadomość dla Bitcoina. Od czasu zamknięcia giełd kryptowalut w Chinach ludzie zaczęli handlować przez Taobao, czyli chińską wersję serwisu eBay należącą do grupy Alibaba Group oraz grup dyskusyjnych Wechat i grupy dyskusyjnej QQ. Transakcje offline stały się popularne wśród chińskich handlowców i inwestorów kryptowalut.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi❗️ I am Not A 🤖❗️. I just upvoted you because I don't give a shit if this content has been published already somewhere for the very simple reason that I can't be bothered looking somewhere else and I appreciate the fact that somebody published it here❗️

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://cryptonews.pl/chiny-wkrotce-moga-wrocic-handlu-kryptowalutami/

Congratulations @snoopcane! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the total payout received

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!

Niech oni się w końcu określą !!!!

@snopcane Chiny idą za rozwojem :)

zapraszam do siebie , do mojego kuchennego laboratorium - pomiędzy biznesami warto co nieco przekąsić :)