Jak dowiadujemy się z dziennika "Ouest-France" Bayern chce pozyskać Floriana Thauvina. Na pewno Bayern musiałby pobić swój rekord transferowy, gdyż Olimpique chce dostać za Thauvina około 80 mln euro.

Dotychczasowym rekordem transferowym Bayernu był Corentin Tolisso, pozyskany za 41,5 mln.

From Wikimedia Commons This file is licensed under the Creative Commons

Real remisuje z Atletico.

Real Madryt zremisował bezbramkowo na swoim stadionie z Atletico Madryt.

W pierwszej połowie lepsze okazje stwarzało sobie Atletico, ale Costa i Griezmann nie potrafili pokonać Courtoisa. Real Madryt, nie pozostawał dłużny, gdyż sytuacje do strzelenia bramki miał Bale, ale jego strzał obronił niezawodny Jan Oblak.

W drugiej połowie grę prowadził Real Madryt, wyprowadzali wiele groźnych akcji, ale nie potrafili zamienić ich na bramki.

Generalnie w tym meczu rządzili bramkarze, można było zobaczyć wiele ładnych parad bramkarskich.

grafika whoscored.com

Borussia wygrywa w hicie kolejki.

Bayer Leverkusen przegrał w hicie kolejki z Borussią Dortmund 2-4.

Bayern zaczął z grubej rury strzelając Borussi 2 bramki, grali szybko, ładnie i przede wszystkim konsekwentnie.

Druga połowa zaczęła się od dominacji Borussi, zyskali drugie życie, druga połowa była pod całkowitą kontrolą żółtych. Przyszedł czas na pierwszą bramkę Jacoba Bruun Larsena, Borussia brnęła dalej i kolejnego gola zdobył Marco Reus. Było już 2-2 a wpadały kolejne bramki, na 3-2 strzelił P. Alcácer i potem dołożył kolejną bramkę na 4-2.

Dzięki tej wygranej Borussia jest liderem Bundesligi.

Ronaldo komentuje nagrodę dla Salaha.

Ronaldo postanowił wypowiedzieć się co nieco o nagrodzie Salaha w plebiscycie najładniejszej bramki.

"To był ładny gol, ale bądźmy szczerzy - mój był najlepszy"

A jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Wszyscy Polacy grali w Championship.

Dzisiejszego dnia kolejne mecze rozgrywali nasi reprezentanci.

• 75 minut Kamila Grosickiego (Hull)
  • Paweł Olkowski (Bolton)

Z wygranej mógł cieszyć się tylko Paweł Olkowski, jego zespół pokonał Derby 1-0.

Socca Wolrd Cup 2018 Polska reprezentacja z srebrnym medalem.

Nasi dzielni piłkarze reprezentowali nas na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 6'osobowej.

Polacy polegli dopiero w finale z Niemcami, przegrali 1-0.

Co by tu dużo mówić przede wszystkim BRAWO i GRATULACJE dla naszych orłów.

Sort:

Fajnie że używasz i publikujesz na tagu pl-sport! Pozdrawiam

No trzeba podtrzymywać ten tag ;)

Według mnie te kwoty, są masakryczne . Od czasu pęknięcia 100 mln € za jednego zawodnika, każdy kolejny transfer wynosi od 60-120 mln € . Remis Realu Madryt ;(

No niestety :( A kolejnym transferem który zepsuł rynek już do reszty, to 222 mln za Neymara.