Czy warto inwestować w Steem. Ad vocem do artykułu @astromaniaka

in pl-kryptowaluty •  last year  (edited)

shutterstock_307592909-750x590.jpgMoim zdaniem nie. Ad vocem do artykułu @astromaniak Plusy obecnie niskiej ceny STEEM. Patrzmy na to długoterminowo!
Po zamrożeniu SBD zdałem sobie sprawę że przyszłość Steem nie jest w różowych kolorach .
Ja zmieniłem wszystkie SBD i Steem na Game( Game Credits )( nie namawiam każdy ma swoje pomysły) i na razie jestem do przodu (kuponie po 75gr średnio a obecnie jest po 87 gr ). Nie liczę że Game wystartuje na 20zł ale na 5zł mi wystarczy.

kolejna-spka-z-newconnect-debiutuje-na-gpw-kurs-nurkuje.jpg
Mam tyle steemów ile w SP . Inwestycja w Steem Power to mrożenie kapitału.
Pieniądz musi pracować a nie leżeć odłogiem. cyt... Platforma ma ponad 1 100 000 kont (w miesiąc przybyło 100 tyś.) z tego treści jest nie wiele bo 70% kont to multi konta albo boty.
Raczej przyszłość widzę mgliście i nie napawa to optymizmem. Chcesz się rozwijać to twoje oszczędności lokuj w kolejne konta i zamieniaj je na boty tak jak to robi ....... wielu wielu innych idoli..... Na stronie możecie sprawdzić jak userzy w tym autor maja przerobione konta na botowe ... zobaczcie zyski z kuratorskich i co ile jest upvout Konto naszego autora : czy np mys .

shutterstock-193209896-c6820321a.jpg

Jak zrobić bota tu instrukcja i to prosta bot zyski zamieniaj na inna walutę jest ich sporo ( na Giełdzie największe pieniądze zarabiałem na "groszówkach "
choć jest duży zysk to ryzyko jest tez większe bo z 0,10gr na 0,12 to 20% ale na spadkach tez to działa w ta stronę )

Pamiętaj zasadę jak Cię namawiają na kupno to znaczy że trzeba z takiego waloru uciekać To działało na Giełdach GPW i nawet na Bitcoinie pamiętacie zaraz przed nowym rokiem nagonkę nawet w TV na Crypto ...KUPUJ KUPUJ KUPUJ a teraz co jak z Frankowiczami . Myśl logicznie nie daj się namówić tracisz czas na strimy czy artykuły to pamiętaj że to dobro twoje i dbaj o nie . żeby mieć jednego steema z kuratorskich musisz mieć 20 000 SP to przy obecnym kursie 68 000 by zrobić potem około 20 zł dziennie ... czyli wielkie G czyli koło 600zł miesięcznie czyli zwrot po 110 miesiącach czyli około 10 lat oraz kolejne 10 lat by to uzbierać. . A @noisy ma chyba 5 000 SP i gdyby nie delegacja 50 000SP to by była nędza.

Puki da się tu zarobić to trzeba zarabiać .
Pozdrawiam myślących.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  last year (edited)

Kilka uwag:

  • konto @astromaniak nie jest botem
  • ta instrukcja na bota nie jest zbyt przydatna, bo chodzi o to, że żeby osiągać takie wyniki z kuracji trzeba bardzo dobrze znać mechanikę systemu (tak jak to robi @mys) i dużo eksperymentować; podejrzewam, że ilość pracy jaką musiał włożyć ten użytkownik w rozwój swojego algorytmu jest ogromna
  • najzdrowsze podejście to chyba traktować Steem jako platformę blogowo-społecznościową z dodatkowymi benefitami w postaci tokenów, ci którzy liczą tylko na szybki zysk nie dając nic w zamian niczego nie osiągają; nie mówię tutaj oczywiście o dużych inwestorach bo to inna para kaloszy
  • te 5000SP podane na końcu to wartość zaniżona, wystarczy zsumować z kilku kont

Steem można traktować na różne sposoby - jako platformę blogową, sieć społecznościową, eksperyment, grę, próbę budowy nowego internetu, maszynkę do robienia pieniędzy etc. Nie da się do tego jednoznacznie podejść. Ja polecam podejście na luzie - jeśli miałbym tutaj pisać o czymś co mnie nie interesuje albo robić coś czego nie robiłbym poza Steem, to prawdopodobnie by mnie tutaj nie było. Bo patrząc tylko pod kątem krótkoterminowych korzyści finansowych to jest wiele innych bardziej opłacalnych zajęć.

Problemów moim zdaniem jest wiele. Czy Steem jest platformą atrakcyjną dla ludzi? Moim zdaniem nie, gdyż jak kurs spada to ludzie uciekają. Mimo, że siedzą na facebookach i wykopach za free i nie przeszkadza im to ;)

Inwestycję w gamecredits pominę milczeniem, bo raczej uznaję to za kategorię para-scamu (ale ja nie patrzę na projekt pod względem pieniędzy [giełdy], a co projekt oferuje)

O Steem można wiele mówić, moim zdaniem problemem jest pewnego rodzaju nieszczerość (lub po prostu pomijanie niektórych kwestii). Brakuje debaty na temat poziomu technologicznego Steem, a także planów na przyszłość. Fatalna komunikacja ludzi wyższego szczebla z innymi, fatalna komunikacja witnessów z innymi i tak dalej. Nie wiem co sądzić ;)

  ·  last year (edited)

@fervi Game to przykład ;) choć dzis skoczył do 0.91zł

  ·  last year (edited)

Ale mówisz o giełdzie, a ja technologii (czy raczej jej braku) :P

Dziś @fervi serbski gniot po 0.9273 zł

Steem to jeden z niewielu blockchainów, który pozwala na wejście w system nie inwestując żadnych pieniędzy. Można dostawać tokeny za wytworzoną ręczną pracę, tj. pisanie tekstów, tworzenie wideo, fotografii, projektów programistycznych, pomysłów itd.
Także nie namawiam na jakiekolwiek inwestowanie w Steem. Ba! Znaczna większość polskiej społeczności wypracowała sobie kapitały nie wpłacając ani grosza ;)

[email protected] i tu 100% racji to fakt niezaprzeczalny . Tu każdy może za free zacząć przygodę z crypto

Wg mnie warto inwestować w STEEM - choćby po to, by móc nagradzać artykuły wysokiej jakości - aczkolwiek ja jestem dość przekonany, że jeszcze zejdziemy dość znacznie jeśli chodzi o ceny krypto ogólnie.
Niemniej Steem będzie jednym z moich pierwszych wyborów jeśli zdecyduję się zainwestować nowe środki w krypto.

Congratulations @wedkarstwo! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:
SteemitBoard and the Veterans on Steemit - The First Community Badge.

You can upvote this notification to help all Steemit users. Learn why here!