#KryptowalutyPasywnie - KuCoin Shares KCS

Uwaga! Ruszam z cyklicznym przedstawianiem wam fajnych projektów kryptowalut ❗️

Po co to robię? Chcę wam pokazać, że na kryptowalutach można zarabiać i nie potrzebujesz do tego wcale ogromnych pieniędzy. Koniecznie dajcie znać, co myślicie o tego typu postach i czy chcecie więcej. Gotowi? No to lecimyyyy !!
⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️

🔎 Dzisiaj pod lupę idzie KUCOIN SHARES (KCS)
Jest to token powstałej w 2014 roku giełdy KuCoin, która jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych giełd krypto. Dzienne obroty na KuCoin oscylują w granicach 164 milionów dolarów, co nie jest małą kwotą porównując np do naszej polskiej giełdy Bitbay, której obrót dzienny wynosi raptem 26 milionów dolarów.

Dzięki tokenowi KUCOIN SHARES możemy być udziałowcem giełdy KuCoin i otrzymywać DYWIDENDY w zamian za zakup i trzymanie na swoim koncie tokenów KCS!

Poniżej zestawienie plusów i minusów:
✅Minimum, żeby zacząć dostawać dywideny: 6KCS
✅Możliwość sprzedaży w każdej chwili
✅Możemy zarobić na wzroście wartości tokena KCS
✅Token KCS jest tani, więc dostępny dla większości
❎Giełda KuCoin wymaga KYC
❎Zdecentralizowane giełdy mogą wpłynąć na obroty

🛑 Pamiętaj, że inwestowanie w #Kryptowaluty wiąże się z ogromnym ryzykiem - możesz stracić część lub całość środków. Ja nie jestem doradcą inwestycyjnym, więc tak naprawdę nie powinieneś mnie słuchać :-)

Posted using Partiko Android

Sort:  

Potwierdzam że Kucoin to ciekawa giełda z perspektywami na dalszy rozwój. Chyba chcą dogonić giełdę Binance . Ostatnio dodali platformą Kukoin play na której główną wygrana jest 5000 KCS, ale wygrana jest mało prawdopodobna dla osób bez kanału na Youtube czy konta na telegramie. Jednym słowem żeby zdobyć punkty trzeba pobawić się pisanie artykułów, robienie filmów,podążanie za projektem na wszystkich portalach, ogólnie robienie sztucznego tłumu. Ja osobiście zebrałem 200 punktów pograłem w gierki dostępne na stronie i dałem sobie spokój. Nie widzę siebie w gronie wygranych. Pozdrawiam.

Z tym dogonieniem, to nie będzie taki proste :-) jest jeszcze jeden gracz, który też się fajnie rozwija - Huobi.

Posted using Partiko Android

Szczerze mówiąc nie śledzę projektu Huobi może dlatego że nie ma mnie tam. Ale dzięki za info sprawdze co tam w trawie piszczy. Pozdrawiam.

Używałem tej giełdy tylko raz, ale bardzo intuicyjna w obsłudze :D

Zgadza się. Takie powinny być giełdy 😉

Posted using Partiko Android

Congratulations @tkolpaczek! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 4000 upvotes. Your next target is to reach 5000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!