A było to tak

in #pl-bloglast year

Żona mówi do męża informatyka:
– Idź do sklepu i kup parówki. Jeśli będą jajka, kup dziesięć.
Mąż wchodzi do sklepu:
– Dzień dobry, czy są jajka?
– Tak, są.
– To poproszę dziesięć parówek.

Jako aktywny, zaangażowany uczestnik serwisu Wizaż, brałem aktywny udział w dyskusjach grupy przyszłych mam dzieci z miesięcy listopada i grudnia 2011. Tak, bardzo aktywnie udzielałem się w przerwach od wyboru Kosmetyku Wszech Czasów i doradztwie w stylizacjach na chrzest.

No, może nie tak aktywnie. No, może odezwałem się z konta żony gdy oksytocyna weszła za mocno. Ale potem się zarejestrowałem!

Kiedy nasze dzieci miały już ponad cztery lata, padła idea: robimy kurs programowania. Gadaliśmy sobie o życiu, przyszłości, dzieci już zbliżały się do takiego wieku, że można było myśleć o wyjściu z kurnika.

kogucik

Przygotowałem kilka lekcji w Golang (taki język od Google). Początkowo było zainteresowanie, poddałem się po sześciu miesiącach.

Nie powiem, było miło i w ogóle, ale też dość czasochłonnie i wyczerpująco. No co mogę powiedzieć, pieczenie chleba to to nie było, nie było tego tak łatwo utrzymać jak @breadcentric, niemniej jednak ukrywać nie mogę, że jestem specjalistą, programistą, inżynierem i takie tam. Choćbym nie wiem jak się starał, nie przestanę nim być, a pomysły, żeby zrobić coś nowego technologicznego będą mnie prześladować zawsze.

Podjąłem decyzję, aby przenieść treści ze starego bloga, mam nadzieję, że znajdą zastosowanie.

To było trzy lata temu, kiedy zacząłem, kto by pomyślał! Zmieniłem pracę, dojrzałem nieco, mam też nieco inną perspektywę. Może chciałbym tutaj ugrać coś innego? Może chciałbym zrobić coś bardziej namacalnego? Zobaczymy, a tymczasem Narodzie, grzeb w kodzie!


Pierwotnie opublikowano na Kury kodowe. Blog na Steem napędzany przez ENGRAVE.

Sort:  

Cześć!
Witaj na tagu #pl-emocjonalnie. Cieszę się, że dołączasz do emocjonalnej strony Steema. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.


Autorzy postów na naszym emocjonalnym tagu są nagradzani głosem noisy, mmmmkkkk311, diosbot oraz planter.
@nieidealna.mama

Bążur @kurykodowe!


Witamy na #polish, czyli polskim tagu Steem! Moim zadaniem jest wprowadzenie Cię w tajniki sieci.

  - Użytkownicy sieci nie lubią plagiatów, oszustw, promowania piramid finansowych i obrażania innych. Warto mieć to na uwadze publikując wpis.
  - Jeśli wpis zawiera duże dawki wulgaryzmów, pornografii i treści dla dorosłych, rozważ użycie tagu nsfw.
  - Uważaj na oszustwa! Różne osoby mogą próbować wyciągnąć od Ciebie tokeny lub delegacje (prośby, klikanie w linki, próby przejęcia Twojego hasła do konta). W razie wątpliwości wejdź na Chat Polskiej społeczności i zapytaj o zaistniałą sytuację.
  - Chat Steemit Polska to otwarty chat całej polskiej społeczności. Kliknij w ten link aby go uruchomić. Chat nie jest zintegrowany ze Steem - zakładasz tam zwykłe konto, podobnie jak w wielu usługach sieciowych. Wygodnie jest jednak użyć takiego samego nicka jak na Steem.
  - Zachęcamy Cię do odwiedzenia FAQ na steemweb.pl, gdzie możesz dowiedzieć się mnóstwa rzeczy związanych ze Steemem. Jest to wybór najlepszych poradników stworzonych przez doświadczonych użytkowników platformy.
  - Nie wiesz jakich tagów użyć do wpisu? Zajrzyj na listę tagów lub wybierz coś z drzewa tagów.. Odpowiednie tagi zwiększą zasięg twoich postów i nagrody z nich!
  - Zapisz hasło w bezpiecznych miejscach! Jeśli je utracisz, to nigdy już nie odzyskasz konta!

Baw się dobrze!

Congratulations @kurykodowe! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published your First Post
You got a First Vote
You received more than 10 upvotes. Your next target is to reach 50 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Valentine challenge - Love is in the air!

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Witaj ;)
Miło, że dołączyłeś do nas. Rozgosc się. Czuj się tutaj dobrze.

Cześć! Baw się dobrze ;)
Życzę powodzenia i pozdrawiam z Grecji :)

precyzja!
precyzja wypowiedzi, żono kurykodowej :D

witamy alterego wiemykogo :D
wysokie podbicie na dobry kurzy początek!

Hello @kurykodowe! This is a friendly reminder that you have 3000 Partiko Points unclaimed in your Partiko account!

Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem, and it’s the most popular Steem mobile app out there! Download Partiko using the link below and login using SteemConnect to claim your 3000 Partiko points! You can easily convert them into Steem token!

https://partiko.app/referral/partiko

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.02
BTC 11579.33
ETH 386.33
SBD 1.04