Bank umożliwia wymianę kryptowalut - w Liechtensteinie!

in #pl-artykuly5 years ago (edited)

Bank Frick poinformował na oficjalnej stronie o możliwości handlowania na swojej platformie 5 kryptowalutami, w skład których wchodzą: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Ripple i Litecoin.

FA25207D-F9E8-489A-B345-1B3034F730AD.jpeg

Bank oferuje wysoki poziom zabezpieczeń. Wszystkie kryptowaluty przetrzymywane są na tzw. cold wallet, czyli portfelu który nie jest podłączony do Internetu. Wykradnięcie tych walut wymagałoby fizycznego dostępu do komputera, na którym są przetrzymywane.

Cornerbank, Falcon, IG Bank, Leonteq, Swissquote i Vontobel to banki ze Szwajcarii, które oferują podobną usługę.

To ruch zasługujący na uwagę, szczególnie gdy przypomnimy sobie jak dopiero co Narodowy Bank Polski sponsorował nieuczciwą kampanię przeciw kryptowalutom.

Sort:  

nie widziałem tego wcześniej, wybacz. rozumiem, że chodzi o niską ilość słów.

zastanawia mnie jednak na jakiej zasadzie ustalasz sobie arbitralnie regulamin tagu. widzę, że w tamtym poście wchodzisz w polemikę z kimś, kogo nazywasz libertarianinem - muszę przyznać, że wolność i mi jest bliska, tak samo infoanarchizm, a ustalanie zasad dla użycia zlepku kilku liter wydaje mi się tym ideom przeczyć. serwis nie należy do ciebie, chain jest publiczny, filozofia autorów serwisu mocno libertariańska, a nawet jeśli to ty użyłeś pierwszy jakiegoś tagu(nie wiem), nie daje ci to nad nim władzy - jeśli jest inaczej, proszę wskaż mi odpowiedni punkt w regulaminie serwisu, a nie w twoim poście.

nie chcę być złośliwy, ale takie sztuczne ustalanie barier niczemu nie służy - jeśli ktoś będzie celowo używał mylących tagów, społeczność go nie wynagrodzi albo oflaguje. natomiast jeśli chodzi o artykuły, czasami można coś treściwie zawrzeć w kilku zdaniach, a czasami nawet kilkanaście akapitów będzie jałowe - znów, niech decydują głosy, a nie czyjeś widzimisię. tagi mają pomagać, a nie przeszkadzać - jeśli piszę krótki artykuł o kryptowalutach, to ten tag wydawał mi się najbardziej odpowiedni ze względu na formę, na równi z pl-kryptowaluty, ze względu na tematykę.

tak na marginesie - czy nie uważasz za wewnętrznie sprzeczne, gdy w linku wyżej krytykujesz kogoś za seksistowski wydźwięk jego postu, jednocześnie samemu pisząc dość seksistowskie zdanie „Najlepsze teksty na platformie Steem piszą kobiety i należy im się szacunek” - najlepsze według jakiej miary? ilości słów? xD

nie chcę tu iść na żadną wojnę, jestem zainteresowany kulturalną polemiką, mam nadzieję, że ty również. pozdrawiam serdecznie i dobrego dnia/wieczoru życzę.

Congratulations @mkownacki! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

Click here to view your Board

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @mkownacki! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 26977.81
ETH 1705.05
USDT 1.00
SBD 2.72