Unshō Ishizuka - Człowiek naszego dzieciństwa właśnie zmarł

in #pl-artykuly2 years ago (edited)

Witam. Dzisiaj klimat nieco poważniejszy. Dnia 17 sierpnia tego roku zmarł aktor głosowy Unshō Ishizuka w wieku 67 lat z powodu raka przełyku.

Podkładał głos wielu postaci, w tym mojego ulubionego admirała anime One piece, Kizaru. Dla Ciebie, mój czytelniku, będzie na pewno znany z ról które przedstawię poniżej. Nie przedstawię wszystkich, gdyż tego jest na prawdę dużo. Zapraszam do zestawień postaci.

Mr. Satan - Dragon Ball

Zawsze nas rozśmieszał, kiedy było na prawdę krucho. ;)

Dr. Oak - Pokemon

]

Każdy chciał dostać Pokemona startowego od samego Dr. Oak'a ;)

Zabuza Momochi - Naruto

Pierwszy większy antagonista w serii Naruto. Ten kto oglądał na pewno było mu szkoda przy jego śmierci, i jego partnera, Haku. W tamtym momencie wszyscy fani Naruto pierwszy raz uronili łezkę w oku podczas serii. ^^

Heihachi Mishima - Tekken

Brutalny ojciec Kazuyi, jeden z bossów tekkena, później grywalna postać. Żelazny człowiek który nawet pocisk z pistoletu go nie powstrzyma (tak, złapał pocisk skierowany w jego głowę zębami) ;)

Borsalino ,,Kizaru'' (Żółta małpa) - One piece

Jeden z admirałów marynarki w One piece. Jego głos był po prostu prześwietny. Idealnie wpasowywał się w człowieka, któremu wszystko lata koło dupy. ;) Po prostu posłuchajcie jego rozmowy:

Nie wyobrażam sobie żadnego innego aktora głosowego w roli Kizaru, to już po prostu nie będzie ta sama Żółta małpa. :/

Van Hohenheim - Fullmetal Alchemist

Ojciec głównych bohaterów anime Fullmetal Alchemist, jedna z najsilniejszych postaci. Kiedy stawał odważnie przeciwko Ojcu, na pewno wielu z nas ujawniła się gęsia skórka.

Parę słów ode mnie

Wiadomość do mnie dotarła w dniu jego śmierci, na Facebooku a dokładniej na grupie związanej z japońskimi animacjami. Myślałem - ,,Kurwa, kto zastąpi teraz mojego Borsalino? Heihachiego? Mr. Satana?''. Niestety, jeżeli chodzi o długie serie anime takie jak One piece trzeba się liczyć z tym że w ciągu tylu lat produkcji może zdarzyć się wypadek. Wcześniej umarł aktor głosowy Wiceadmirała Smoker'a. No cóż ja mogę zrobić w tym momencie. To nie Dragon Ball, nie przywrócimy człowieka do życia dzięki Smoczym kulom. Jedyne co zostało mi do zrobienia to postawienie znicza [*]. Żegnaj Unshō Ishizuka, dziękujemy ci za nasze udane dzieciństwo i spoczywaj w pokoju!!!

Źródło - kliknij tutaj

Sort:  

Congratulations @barreloflaughs! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:
SteemitBoard and the Veterans on Steemit - The First Community Badge.

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!

Szkoda człowieka...

Nie jestem takim fanem anime, żeby znać aktorów podkładających głos różnym postaciom. Okazuje się jednak, że w paru produkcjach go słyszałem.

Miejmy nadzieję, że następcy w podkładaniu głosu będą przynajmniej tam tak dobrzy jak ich poprzednik.