You are viewing a single comment's thread from:

RE: The photographer's nightmare turns to some beautiful night photos

in #photography7 years ago

Gyönyörűek! Ezért imádok én is este fotózni Budapesten. Nekem a hidak a mániám, az Erzsébet híd még hiányzik a kollekcióból, de idén szerintem már nem lesz meg. Inkább a pesti oldalról lövöldöztem eddig, de nálam is tervben van Gellért-hegyi túra. :-)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.084
BTC 60162.63
ETH 1576.76
USDT 1.00
SBD 0.42