Przeglądarka Netbox . Pasywny dochód.

in #partiko4 years ago

Za darmo NBX tokeny.

NET1212.PNG

NBX to przeglądarka internetowa która pozwala Ci na zarabianie żetonów poprzez używanie jej. W zależności od spędzonego czasu przed komputerem, codziennie generowane są dla Ciebie żetony NBX i dodawane do twojego portfela. Używając przeglądarki przez miesiąc około 2 godzin dziennie w sumie na mój portfel otrzymałem 32 NBX co daje rocznie 380 NBX. Na tą chwilę projekt jest nowy i wyceniany na 0.02 $ i jest notowany według coinpaprika na miejscu 981. Jeśli ten projekt osiągnie wszystkie założone sobie cele, to wartość żetonu ( tokena ) NBX może w przyszłości osiągnąć nawet do 10 $ za szt.
Najlepsze w tym projekcie jest to że Ty nie musisz nic inwestować aby zarabiać. Wszystko co musisz zrobić to zainstalować przeglądarkę Netbox , która działa tak jak znana ci przeglądarka gogle. Założyć portfel na który będą transferowane żetony za używanie przeglądarki. Zarobione żetony w każdej chwili możesz wysłać na giełdę i spieniężyć..
Na początek otrzymasz 20 NBX za zainstalowanie przeglądarki, 1 NBX za utworzenia portfela, 3 NBX za używanie przeglądarki przez tydzień oraz kolejne 6 NBX za używanie przez miesiąc.
Tak więc nie trać czasu i zacznij zarabiać używając przeglądarki Netbox, która pozwala ci zarabiac a przy tym jest szybsza niż macieżysta przeglądarka gogle.
Uwaga. Instalując przeglądarkę z linku referencyjnego poniżej masz pewność że otrzymasz wszystkie należne tokeny NBX.
https://netbox.global/r/podp63538

Jeśli chcesz możesz zobaczyć instrukcję instalacji na Youtube z której sam korzystałem. ZarFund Polska

Używaj i zarabjaj bez inwestycji własnej.

Pozdrawiam.

Sort:  

Tak to dobra konkurencja dla Brave Browser. Zarabiamy za używanie przeglądarki, polecanie i bardzo ciekawą opcją jest staking ( czyli możemy zebrane tokeny zainwestować i wpada większy procent). Ale zobaczymy co wymyśli IBM :)

Dokładnie tak jak muwisz. Ja kibicuje Brave Jak i Netbox, nie koniecznie IBM. Ale myslę że w przyszłości nie tylko jedna przeglądarka będzie istnieć na blokchainie. W brave zainwestowałem a Net box kolekcjonuje a że jest ich znacznie mniej niż BAT to jeśli zrobią to co Brave to samo używanie przeglądarki bez wkładu własnego może być dobrym posunięciem. Jak narazie którykolwiek projekt co kolwiek by nie zrobił to nie zobaczymy wyceny wartości produktu na jaki wszyscy liczymy. Pozostaje tylko zbierac krypto i czekac na lepsze czasy bo inwestowanie w coś co dopiero powstaje jest zbyt ryzykowne. Ja osobiście wyleczyłem się już w inwestycje ICO czy projekty na wczesnym stadium rozwoju. Pozdrawiam.

Dokładnie pomału wszystko zmierza do blockchaina i kibicuje obu tokenom, jak i przeglądarkom. Oba projekty są dobre i się rozwijają. Pierwsi na rynku nie pozwolą sobie wydrzeć tak smakowity tort, jaki jest blockchain. Zaczyna się robić ciekawie dla pasywnych, którzy zbierają tokeny i mnożą je. Pojawia się wiele ciekawych projektów, mocno rozwiniętych z dużą starannością patrząc na przyszłość i rozwój tokena niż dla samego zysku .

Co do inwestycji to zależy, z jakim przedziałem wchodzić np. od 1 do 5% to jeszcze można, bo nie wiadomo jaki to przyniesie efekt, jeśli będzie sprzedaż tokena jak w Brave, że reklamodawca musi kupić. Co do IBM to niebezpieczna mocna marka, która może pokazać coś solidnego i zobaczymy? Przypuszczam, że sprzedaż reklam za tokeny to będzie jedno z ich działań? Osobiście też nie lubię ICO i wolę coś, co jest już na rynku i widać jak na dłoni obrót i zapotrzebowanie. Nic tylko korzystać:)

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.08
JST 0.023
BTC 26537.55
ETH 1847.55
USDT 1.00
SBD 2.24