Papusha Rocket Technology ICO Projesi İncelemesi

in #papusha2 years ago

Screenshot_334.jpg

Sevgili kripto para dünyası, bu makalemde sizler için şimdiye kadar gördüğümüz ICO projelerinden çok farklı bir alanda, roket ve uzay teknolojisi konusunda geliştirilen ve ICO satışları 22 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek olan Papusha Rocket Technology ICO Projesini incelemek istiyorum.

Uzayın fethi, geride bıraktığımız yüzyıl boyunca insan aklının en heyecan verici hedeflerinden biriydi. Bu alanda önemli ilerleme kaydedilmiştir. Ancak uzay teknolojisinin gelişmesi de bazı hoş olmayan sonuçlara neden oldu. Bunlardan biri zehirli atıklardır.

Modern Uzay Teknolojisi Herkese Aittir!

Büyük şirketlerde 50 yıldan fazla bir süredir çalışan Doğa Bilimleri Akademisi'nin bilim adamlarından olan Anatoly İvanovich Papusha, meşhur Buran programını geliştiren yıllarda atık bertarafı sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Kendisi şimdiye kadar yapılmış en büyük yanma odası olan dünyanın en büyük roket motorunu (karbonmonoksit afterburner) test çalışmalarında yer almıştır. Böylece, karbon monoksit emisyonlarında, yani 1000 kg'lık, genellikle 1 kg / s'ye eşit bir çoklu indirgeme elde etmek mümkün oldu!

Bu gelişme, BM tarafından olağanüstü bir icat olarak tanınmaktadır. PRT-1 olarak adlandırılan bu eşsiz teknolojinin ana uygulaması, sıvı yakıtların (dizel yakıt, kerosen, benzin) üretimi için yağ atıklarının geri dönüşümü ile elde edilmektedir.

resize_lzXuq6Ae7TpDNJ9ErR4VKjc5GQFLMdot_980x590.jpg

PRT-2 Yakında Geliyor!

PRT-2 aynı zamanda daha verimli bir projeye geçmekle ilgili bir çalışmadır. Kurulumun yeni versiyonu, önümüzdeki 7-8 ay içinde kullanıma ve dağıtıma tamamen hazır olacak. Daha küçük boyutlarda PRT-2 blokları, işlem maliyetlerini % 60'a kadar düşürmeyi sağlar. Daha fazla teknik bilgi için Papushi teknik belgelerine bakabilirsiniz.

Anatoly Papusha, bu projenin merkezi olmayan yapısının ve ICO sürecinin ekoloji ve enerjinin modern sorunlarını hızlı ve niteliksel olarak çözeceğine inanmaktadır.

Bu teknolojinin dünya çapında dağıtımı için ICO sürecine çıkarak Papusha Raketotekhnika kullanıcı desteğini kullanarak petrol endüstrisindeki atık miktarını azaltabilecek ve insanlığın küresel sorunlarından birini çözebileceği düşünülmektedir.

PRT Proje Ödülleri

• Ürün, UNEP ve NATO'nun materyalleri arasında gösterilmiştir.

• Aynı zamanda, 1997 yılında Las Vegas'ta Sağlıklı Bir Dünya için Çevre Teknolojileri Çevre Forumu'nda “Tüm insanlığın yararı için çevre koruma teknolojilerinin geliştirilmesindeki başarılar” ödülüne layık görülmüştür.

• Ayrıca Birleşmiş Milletler Füze Teknolojisi'nden Papuschi adıyla Survey'in adı altında şu anda mevcut olmayan PCBA konularının yok edilmesi için yanan teknolojilerde (Birinci Baskı, Ağustos 2000) listelenmiştir.

• 2006 yılında, Moskova'da XXI yüzyılın yüksek teknolojileri en yüksek ödülü ve altın madalyayı kazanmıştır.

• 2017 yılında, ürün Uluslararası Çevre Ödülü Eko Dünyasında özel bir ödül almıştır.

Screenshot_336.jpg

Çevreyi Kurtar ve Para Kazan

MCO'nun Papushi konusunda uygulanması, projenin finansmanını ve geliştirilmesini sağlamak için en şeffaf ve dürüst bir yoldur. Gezegenimizin her bir sakini sadece küresel bir çevre projesinde yer almakla kalmıyacak, aynı zamanda önemli kârlar da elde edecektir. Bu amaçla, proje ekibi ek olarak duyurulacak bir PRT tokenı yayınladığını ifade etmektedir.

Dünyadaki teknolojinin kullanılabilirliğini sağlamak için projedeki yatırımları desantralize etmeye çalışmaktadırlar ve geliştiricinin Papusha ve ekibi tarafından yönetildiğini ve herhangi bir devlete ya da yatırımcıya ait olmadığına inanmaktadırlar.

Kulağa Hoş Geliyor, Tam Olarak Nasıl Çalışıyor?

Ekip, Papusha Roket Teknolojisinin dünya çapında tanıtımı için şeffaf ve etkili bir plan geliştirdiğini ifade etmektedir. Verimsiz yağ atıklarının işlenmesi sorununu dikkate alan herhangi bir ülke projeye ilgi duyacaktır. Satılan her bir PRT-2 ünitesinin satışı ile satış hacminin % 15'i likidite fonuna gidecektir.

Şirket, bu tutarı önümüzdeki 3 ay içinde (satış anından itibaren) likidite fonları piyasasında satın almak ve transfer işlemlerini gerçekleştirmek niyetindedir. Elde edilecek kar şu şekildedir:

Ucuz kurulum maliyeti PRT-2: 450 000 ABD Doları Başlangıç Fiyatı: 950 000 ABD Doları Bir PRT-2 biriminin net karı: 500.000 ABD Doları

Bu nedenle, 6 yıldan fazla bir süredir, 6,200 adet PRT-2 ürünü satıldı, bu da pazarın % 7'sinin biraz üzerinde. Ekip, tokenları iade etmek için 883 milyon dolar harcayacak. Bu, PRT'nin fiyatının 3000 katına çıkmasını sağlayacaktır.

Screenshot_332.jpg

Papusha Roket Teknolojisi - ICO Detayları

Projenin tokenı ERC 20 standardındaki PRT’dir. Özel Satış süreci 22 Ağustos 2018 tarihinde sona erdi. Mevcut durumda 22 Ağustos – 22 Ekim 2018 tarihleri arasında ICO ana satışları gerçekleştirilecektir. Satış sürecine katılarak ek bonus özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Toplam token miktarı: 100.000.000 PRT
Hard Cap Hedefi: 13,500 ETH
ICO Satışlarında 1 ETH = 3500 PRT olarak belirlenmiştir.
Minimum yatırım miktarı: 100 PRT

Screenshot_333.jpg

Genel Değerlendirme:

ICO sürecinin projenin boyutları ve hedefi birlikte değerlendirildiğinde yatırımcı dostu olduğu değerlendirilebilir. Böyle bir küresel projenin benimsenmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebiliriz. Anatoly Papush, bu uzay teknolojisi, kimya, ekonomi ve ekoloji alanlarında önde gelen Rus bilim adamlarını ve bir araya getirecektir. Buna ek olarak, onlarca deneyimli pazarlama ve kadro uzmanı, başarılı bir proje geliştirmek için çaba göstermektedir.

papusha-pabrik.png

Screenshot_335.jpg
Projeyle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
İnternet Sitesi: https://papusha.io/
Whitepaper: https://papusha.io/files/Whitepaper_ENG.pdf
Telegram: https://t.me/prt_chat
Twitter:: https://twitter.com/papushatech
Facebook: https://www.facebook.com/Papusha-Rocket-Technology-241396259943698
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCYV0zOPkYjsdPb34uAvvlNw
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4502678.0
Steemit: https://steemit.com/@papusha

Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB

Sort:  

Congratulations @technobody! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:
SteemitBoard and the Veterans on Steemit - The First Community Badge.

You can upvote this notification to help all Steemit users. Learn why here!