You are viewing a single comment's thread from:

RE: I bought myself a gift.

in #oc6 years ago

Честитам, @miroslavrc, код тебе се Божић Бата баш испрсио ;)

Пази да се не судариш с неком неопрезном птицом, агресивним хеликоптером или гладним авионом… или тако некако ;)

Sort:  

Hvala veliko. :D
Već sam se spucao bio, čim sam ga upalio, al dobro je pa se ništa nije desilo. :D

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62304.31
ETH 1655.00
USDT 1.00
SBD 0.42