Haziran ayinda izlenmesi gereken 3 film

in news •  5 months ago

1.Sicario: Soldado Günü

Bir zamanlar, Denis Villeneuve'un her türden ustalığını kanıtlayan, 2015 yılında yayınlanan ve bir zamanların en sevilen filmi olan Sicario, düşük anahtar titremeleriyle dolup taşan gergin bir hikaye anlatımıydı. Ne yazık ki, Villeneuve devam etmek için geri dönmüyor, bunun yerine İtalyan televizyon yönetmeni Stefano Sollima'ya gitti, en iyi Sky Italia'nın Gomorra'nın küçük ekran uyarlamasıyla tanınıyordu. Ne de Sicario yıldızı Emily Blunt değil, ama bu netice ilgisiz olduğu anlamına gelmiyor: Benicio Del Toro, rakip kartelleri birbirlerine karşı çukurlaştırmak için bir planın bir parçası olarak Meksikalı uyuşturucu lordunun kızını kaçıran bir ABD operasyonu olarak geri döndü. Üstün (Josh Brolin) kızını öldürmesini emrettiğinde, o bir zamanlar cevapladığı ABD Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi personeli tarafından haydut ve kendini kovalar. 27 Haziran’da Güney Kore’de, 28 Haziran’da Rusya’da, Kamboçya’da ve Avustralya’da ve 29 Haziran’da ABD’de

2.İnanılmaz 2

The Incredibles, Pixar'ın en sevilen filmlerinden biridir. Animasyonlarının neredeyse her birinin sevgilisi olduğunu düşünürsek, kesinlikle bir şey için en olgun görünen bir şeydir. Bu sefer Parr ailesi, her bir üye güçler ile yetenekliydi, Underminer'ı (John Ratzenberger'in ilk filminin ucunda gördüğümüz kötü adam) kötü adamlar ve yeni tehdit The Screen-slaver'ı ele geçirmek için harekete geçti. Ya da en azından Matriar Elasti-kız (Holly Hunter) alır. Süper kahramanlar hala The Incredibles 2 dünyasında olumsuz bir şekilde gözüküyor, ancak Elasti-girl, süper danışmanlarla halkı daha lezzetli hale getirmek isteyen bir PR danışmanı (Bob Odenkirk) tarafından maskelenmiş bir ihtiyatlılığın yüzü olarak kabul ediliyor. Kocası, Incredible, evde kalan bir baba ve her türlü yerli komedi yüksek jartısı haline geliyor. Yönetmen Brad Bird'den pop-art grafiklerden daha fazlasını bekliyoruz, bu da ilkini retinalar için tatmin edici bir şölen haline getirdi. Meksika, Arjantin ve Şili'de 14 Haziran, ABD, Pakistan ve Vietnam'da 15 Haziran ve Belçika, İspanya ve Hollanda'da 27 Haziran (Kredi: Disney-Pixar)

3.Jurassic Dünyası: Düşmüş Krallık

İnsanlar hiçbir zaman dinozorları yeteri kadar alamıyorlar, öyle görünüyor: Sürüngen destanının dördüncü bölümü olan Jurassic World, dünya çapında tüm zamanların en yüksek beşinci filmidir. Onun takibi JA Bayona, Yetimhanenin arkasındaki İspanyol auteur ve Canavar Çağrıları tarafından yönetilmektedir. Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard geri döndü, bu sefer eski dinozorları Jurassic World tema parkından yakın bir yanardağ püskürmesinden kurtardı. Fakat uygarlığa geri döndüklerinde onları daha büyük bir tehdit bekliyor: Açgözlü kuvvetler, muhtemelen bir askeri güce dönüştürmek için dinozorları yakalamak, silahlamak ve satmak istiyor. Hangi, evet, Kayıp Dünya: Jurassic Park gibi, dev kertenkele gibi sıradan şehirlerde ve mahallelerde amok koşacak anlamına gelir: Römorktan özellikle ürkütücü bir görüntü, yatak odasında uyuyan bir çocuğa doğru uzanan bir dinozor pençesi gösteriyor. İngiltere ve Suudi Arabistan'da 6 Haziran'da, Çin ve Pakistan'da 15 Haziran ve ABD ve Meksika'da 22 Haziran'da yayınlandı (Kredi: Evrensel Resimler)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Merhaba, yazınız @try-market ve @kusadasi tarafından yürütülen küratör projesi kapsamında seçilmiştir. Proje yazısı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sonraki yazıların9zda "cointurk" etiketini kullanarak ailemizi genişletmemize yardımcı olabilirsiniz.

Cointurk Discord Kanalı