Dalszy ciąg wzrostów NANO.System płatności Brainblocks nabywa NanoWallet.io!!!

in #nano2 years ago

Jeżeli byśmy wzięli pod uwagę ostatnie 7 czy nawet 10 dni, to bez dwóch zdań kryptowaluta Nano byłaby jednym z największych wygranych tego okresu. W momencie gdy jeszcze sporo topowych projektów szuka swojego dna Nano odbiło się dość mocno i w porówniu z najniższym kursem jaki zanotowało w tym roku, jego cena przez kilka dni skoczyła o ponad 100%.

Na wzrost ten napewno spory wpływ miał wysyp wielu pozytywnych informacji jakie w ostatnim czasie się ukazywały. Zresztą Nano już było bardzo mocno wyprzedane, a jego pozycj w porównaniu do potenciału bardzo niska. W tej chwili kryptowaluta jest już w top 30 coinmarketcapu i wczoraj dotarła do nas kolejna pozytywnie odebrana informacja.

System płatności Brainblocks nabywa NanoWallet.io.
Co to oznacza i jak wpłynie na rozwój projektu Nano???

Po pierwsze, zarówno Jamie, jak i Miquel z zespołu NanoWallet dołączą do zespołu inżynieryjnego BrainBlocks, początkowo pracując nad budową integracji między bramką płatności BrainBlocks i kontami NanoWallet, a następnie zaprojektują kolejną generację portfeli dla Nano.

Po drugie, ponieważ NanoWallet ma setki tysięcy kont użytkowników, a większość tej społeczności ma już portfel, wkrótce będzie można płacić za pomocą BrainBlocks i Nano z niesamowitą szybkością i łatwością, bez konieczności kopiowania kodów QR i wysyłania funduszy z giełd. Szczegóły odnośnie tej informacji pod poniższym linkiem:
https://medium.com/@schenkty/brainblocks-acquires-nanowallet-85a007dad976

Co jeszcze ciekawego w Nano?

Polecam poniższy krótki artykuł gdzie zobaczycie dlaczego Nano jest genialną walutą do mikroplatnosci. Ponadto autor w nim pisze, że w przyszłosci ten coin może spokojnie przekroczyć cene 100$ gdyż ma do tego podstawy,a podaż monety na to pozwala. I ja się pod tą tezą podpisuje, ale czas zweryfikuje jak będzie naprawdę.

Gdzie kopać i zbierać bitcoina:
Kopanie w przegladarce https://get.cryptobrowser.site/2046198
Kranik (Btc co 15 minut): https://tiny.pl/gv121
Btc co godzinę https://tiny.pl/gv12n/

Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Sort:  

Congratulations @pietras1984! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of posts published

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:
SteemitBoard and the Veterans on Steemit - The First Community Badge.

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!