MSpy nedir? MSpy iPhone ve Android Telefona Nasıl Kurulur?

in #mspy2 years ago (edited)

MPSY NEDİR

mSpy, piyasadaki en popüler telefon izleme ve takip programıdır. mSpy, takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna bir defa yükledikten sonra, o telefona dair gerçekleşen tüm kullanımları eksiksiz olarak görmenizi sağlayan harika yazılımdır.

mSpy’ı kullanmak gerçekten çok kolay. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklemek için 2 dk hedef telefona erişmeniz yeterli çünkü maksimum 2 dk gibi kısa sürede mSpy programını karşı telefona yükleyebiliyorsunuz.

MSpy En Yeni Versiyonu Satın Almak İçin Tıklayın

mSpy iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm telefonları kusursuz destekliyor. Bütün telefonların işletim sistemi Android veya iOS olduğu için tüm telefon markalarını ve modellerini desteklemektedir.

Takip edebileceğiniz özellikler arasında SMS mesajları, anlık mesajlar, telefon arama detayları, Snapchat veya Facebook gibi sosyal medya kullanım detayları da yer almaktadır.

Ayrıca takip ettiğiniz hedef kişinin yerini bir harita üzerinde nerede olduğunu ve gün içerisinde nereleri dolaşıp zaman geçirdiğini görmenize de imkan tanımaktadır.

mSpy ozellikleri.png

Telefon takip programları genelde yüklenen "iPhone" cihazlarda çalışabilmesi için jailbreak yapılmış olması gerekmektedir. Fakat mSpy da iPhone model bir telefonu takip etmek isteyen kullanıcılara jailbreak yapılmasını şart koşmuyor ve jailbreak yapılmadan da mspy programını iPhone telefonlarda sorunsuz şekilde takip işlemini gerçekleştirebiliyor.

Tüm Özelliklerinin Tamamını Görüntülemek İçin TIKLA

MSpy En Yeni Versiyonu Satın Almak İçin Tıklayın

MSPY ÖZELLİKLERİ NELERDİR

Aramaları Yönetin:
mSpy tüm gelen/giden aramaları süreleri ve zaman bilgileri ile birlikte görmenizi sağlar.

mspy arama kayitlari.png

Gelen Arama Kısıtlaması

mSpy size hedef cihazda daha önceden tanımlanmış herhangi bir numaradan gelen aramayı kısıtlama imkanı sunar.

mspy arama kisitlama.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Çocuğunuz belki de zorbalık kurbanıdır ve sizin bundan haberiniz bile yoktur. Çalışanınız şirket verilerini rakiplerinizle paylaşıyordur ve bunun farkında bile değilsinizdir. Bu gibi durumlarda mSpy'ın Gelen Arama Kısıtlaması özelliği oldukça kullanışlı olduğunu kanıtlamıştır.

Gönderilen/Alınan metin mesajları

mSpy size hedef telefondaki gönderilen ya da alınan tüm metin mesajlarını görme şansı verir.

mspy gelen ve giden mesaj takibi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Bazen aile bireylerinizin veya çalışanlarınızın neyle ilgili mesajlaştıklarını bilmek büyük sorunları engelleyebilir. Zorbalık veya şirketin bilgilerini sızdırmak bu özelliğin işe yaradığı senaryolardan sadece ikisidir. Tüm metin mesajları Kontrol Panelinizde düzgünce sıralanır ve onlara istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

MSpy Ful Sürümü Satın Almak İçin Tıklayın

MSpy 7 Gün Ücretsiz Deneyin

Tüm Özelliklerini Görüntülemek İçin TIKLA

Gelen / Giden Epostalar, E-Mailler

mSpy ile takip edilen cihazlardaki e-posta geçmişlerini kontrol edebilirsiniz (Android, iOS için Gmail ve iOS için Mail Uygulaması)

mspy email takibi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Çocuğunuz yanlış kişilerle takılıyor olabilir ya da çalışanınızın onu görevlendirdiğiniz projede tembellik ediyor olabilir. mSpy'ın eposta takibi özelliği ile denetlemek için orada olmadığınızda bile gerçekten neler döndüğünü anlayacaksınız.

Anlık GPS Konumu

mSpy çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın konumlarını kolayca takip etmenizi sağlar.

mspy gps yer ve konum  tespiti.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Çocuklarınız ve çalışanlarınız söz konusu olduğunda, doğru yolda olduklarından emin olmak için ekstra bilgiye ihtiyaç duyarsınız. Çocuklarınızı mSpy ile izlemek onları koruma yolunuzdur. Çalışanlarınızın ofis etkinliklerini mSpy ile izlemek kendinizi ve işinizi koruma yolunuzdur.

Coğrafi Çevreleme

Coğrafi çevrelemenin anlamı, bir alan belirleyerek söz konusu cihaz o alana girdiği zaman, bir uyarı mesajı almanızdır.

mspy cografi cevreleme.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Coğrafi çevreleme birçok endişenin giderilmesini sağlar. mSpy'ın coğrafi konum koruma duvarı, kullanıcılarına hedef cihaz güvenli bölgeden çıktığında uyarı gönderir. Çocukların güvenliği konusunda ise, bu herkesin sahip olması gereken bir özelliktir. Evinizin veya çocuğunuzun okulu çevresinde güvenli bir bölge oluşturun ve olağan dışı bir şey olduğunda gerçek zamanlı uyarılar alın. Fikri mülkiyetlerin ve gizli verilerin artık mobil cihazlarda saklanmasıyla, şirket sahipleri de tüm cihazların konumu hakkında endişe duymaya başlamıştır. Ofisiniz ve hatta mahalleniz çevresinde güvenli bir bölge oluşturmak, cihazların çalınması durumunda oldukça kullanışlı bir araç olabilir.

MSpy Ücretsiz Şimdi Deneyin

İnternet Tarayıcı Geçmişi

mSpy izlenen cihazın tarayıcısındaki tüm internet etkinliklerini takip etmenizi ve kayıtlarını tutmanızı sağlar.

mspy internet tarayici gecmisi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Bazen çocuklarınızın ziyaret ettiği websitelerin güvenli olup olmadığını ya da ofisinizdeki çalışanlarınızın zamanlarını verimli olarak geçirip geçirmediklerini bilmek istersiniz. Hedef cihazlardaki internet etkinliklerini mSpy yazılımıyla izleyerek tam olarak ne olduğunu görebilir ve gerekenleri yapabilirsiniz.

MSpy Programının Bu Muhteşem Takip Özellikleri Burada

MSpy Satış Sitesine Tıkla Git

Web sitesi İmleri

mSpy izlenen cihazın web tarayıcısına imlenen tüm web sitelerini görmenizi sağlar.

mspy imlenen siteler.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

İzlenen cihazın imlenmiş favorilerine erişerek, çocuklarınızın veya çalışanlarınızın hangi websitelerini en çok ziyaret ettiğini hemen görebilir ve web ayrıcalıklarını kötüye kullanıp kullanmadıklarını bilebilirsiniz.

Web sitesi Engelleme

mSpy, içeriği zararlı olan ya da şirket politikanıza uygun olmayan sitelere erişimi engellemenize olanak sağlar.

mspy website engeleme.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Bazen çocuklarınızın çevrim içi risklere maruz kalmasını ya da çalışanlarınızın iş başındayken tembellik etmesini engellemenin bir yolunu ararsınız. Çocuğunuza ya da işinize zarar verebileceğini düşündüğünüz websitelerine erişimi engelleyerek mSpy size daha güvenli bir ev ve ofis ortamı sağlar.

MSpy Ücretsiz Şimdi Deneyin

Wi-Fi Ağları

Hedef telefonun bağlandığı her Wi-Fi bağlantı noktasını hakkında bilgi toplayarak kesin cihaz koordinatlarını bulun. Tüm kablosuz bağlantıları güvenli Kontrol Panelinizden yönetin.

mspy wifi takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Bazen GPS izlenen akıllı telefonda veya tablette deaktive edilmiş olabilir, bu durumda cihazın konumunu Hücresel Kimlik dışında takip etmekten başka seçeneğiniz kalmaz. Kullanıcının bağlandığı Wi-Fi erişim noktasını tespit ederek, mSpy size en doğru konumu bildirir.

Diyelimki kızınız Matematik dersini asarak okulun hemen yanındaki kafede oturdu. Sadece GPS konum takibine güvenirseniz, olması gereken yerde olduğunu düşünebilirsiniz çünkü konum takibi en iyi ifadeyle yaklaşık bir sonuç verir. mSpy'ın Wi-Fi Ağları özelliğiyleyse, konum takibi size en kesin konum detaylarını verir.

Eğer bir işverenseniz çalışanlarınız ofiste olmadığında şirket tarafından verilen akıllı telefonlarındaki şirket verilerine ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. mSpy'ın Wi-Fi Ağları özelliği sayesinde çalışanlarınızın havaalanı ve diğer halka açık alanlarda internete bağlanarak hackerlara davetiye çıkarmasını engelleyebilirsiniz. mSpy ile hassas şirket bilgilerinin her zaman güvende olmasını sağlarsınız.

Anahtar kelime uyarıları

Anahtar kelime takip etme özelliği ile, hedef cihazın kayıtlı veri loglarında bir anahtar kelime veya ifade ile karşılaşıldığında size haber verilir. mSpy web adresinde, metin mesajında, e-postada, anlık mesajlaşma uygulamalarında ve diğer yerlerde girilen anahtar kelimeyi tespit ettiğinde size bir uyarı ve e-posta gönderilir.

Anahtar kelimeler farklı olabilir (örn. hamile, porno, cinsel saldırı, şiddet etc.). mSpy'ı ilk defa kurduğunuzda anahtar kelime uyarısı belirlenmemiştir. Kelime ve ifadeleri tanımladığınızda mSpy yeni kaydedilen kayıtlarda bunları sizin için tarar.

mspy anahtar kelime takibi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Çocuklarımız internet çağında büyüdü ve internette gezinmeyi sevmeleri hiç de şaşılacak bir şey değil. Ebeveynler internet polisi görevi göremezler ancak en azından çocuklarını biraz daha güvende tutmayı deneyebilirler.

mSpy, çocuklarınızın akıllı telefonlarında tam olarak ne yaptıklarını öğrenmek için onları gözetlemeye mükemmel bir alternatiftir. Takibinizin dikkat çekmemesini sağlayın; mSpy'ı çocuğunuzun mobil cihazına yükleyin ve uzaktan bir web hesabından internette ne yaptıklarını size uygun bir zamanda kontrol etmeye başlayın.

Çocuklarınızın mobil cihazlarında Web'de eriştikleri tehlikeli içerikleri kontrol etmek için mSpy'ı kullanın. İnterneti çocuklara daha uygun ve güvenli bir yere dönüştürün! Bu çocuklarınızla ilişkinizi iyileştirmenin yanı sıra potansiyel internet tehlikelerini tespit etmenize de yardımcı olacaktır.

Bu takip etme özelliği çocuklarınızı internetteki o tüm kötü içeriklerden korumaya yardımcı olacak mı? Tabi ki hayır ancak hiçbir şey yapmamaktan daha iyi. Çocuklarınızın maruz kaldığı içeriklerden haberdar olduğunuzda sorunu çözmenin de bir yolunu bulursunuz. Olağanüstü bir önlem olarak dilediğiniz zaman mSpy yazılımının engelleme seçeneklerini kullanarak çocuğunuzun telefonunda belirli bir siteyi veya uygulamayı engelleyebilirsiniz.

Takvim Aktiviteleri

mSpy izlenen cihaz üzerindeki tüm takvim etkinliklerini kaydeder ve bunlara Kontrol Panelinden kolayca erişilebilir.

mspy takvim etkinligi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

mSpy'ın takip yazılımı çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın nerede olduğunu doğrulamak istediğinizde çok işe yarar. Çalışanınızın gerçekten müşterilerle yemekte mi olduğunu yoksa şirketinizin rakibiyle mi buluşacağını bilin. Oğlunuzun gerçekten gitar dersinde olduğunu, yanlış kişilerle takılmadığını teyit edin. Haberdar olmak için mSpy'ın Takvim Aktiviteleri özelliğine güvenin.

Kişiler

mSpy kullanıcının adres defterindeki her girdinin kaydını tutar, bu kayıtlar Kontrol Panelinden görüntülenebilir.

mspy rehber kisi takibi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Bugünün dünyasında, çocuklarınızın kimlerle takıldığına güvenmek ya da çalışanlarınızın kimlerle görüştüğü söz konusu olduğunda daha dikkatli olmalısınız. mSpy, kullanıcının cihazındaki şüpheli kişi girdilerini görmenizi sağlayarak sizi tekrar sürücü koltuğuna oturtur.

Skype Takibi

mSpy size Skype gibi popüler sohbet uygulamalarını izleme şansı sunar.

mspy skype takibi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Gelen ve giden aramaların izlenmesi çocuklarınızı veya çalışanlarınızı denetliyorsanız bazen yeterli olmayabilir. Sohbetler ve videolu konuşma uygulamaları vasıtasıyla gerçekleşen tüm konuşmalara da erişiminiz olması gerekir. mSpy'ın Skype takibi özelliği kullanıcının Skype uygulamasındaki hesabından verileri toplar, böylelikle evde ve işte olanlardan tamamen haberdar olursunuz.

WhatsApp Takibi

mSpy WhatsApp gibi popüler iletişim uygulamalarını takip etmenizi sağlar.

mspy whatsapp takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Zorbalık veya rakiplerle gizli iletişim sadece telefondan veya metin mesajlarıyla değil, WhatsApp aracılığıyla da gerçekleşmiş olabilir. Yaşı küçük çocuklarınızın veya çalışanların neler yaptığından tam olarak haberdar olmadan onları veya işinizi gereksiz zararlardan koruyamazsınız. İşte tam olarak bu yüzden tüm WhatsApp iletişimini takip eden mSpy'ın takip yazılımına yatırım yapmalısınız.

MSpy Güncel Sürümünü Satın Almak İçin Tıklayın

MSpy Ücretsiz Şimdi Deneyin

MSpy Diğer Özellikleri Görüntüle

iMessage Takibi

iMesajlar konuşmalarını denetleyerek çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın diğerlerine ne mesaj gönderdiğini öğrenin

mspy imessage takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

mSpy bir iPhone veya iPad kullanıcısının sohbetlerini izlemek için harika bir araçtır. iOS cihazını sık kullanan bir çalışanınızı ya da çocuğunuzu izlemeniz gerekirse, bunu yapmak için mSpy'ın iMessage takip özelliğine güvenin.

Bu özellik şu anda sadece iPhone/iPad'lerde bulunmaktadır.

Sosyal Ağ

Sosyal ağ siteleri her yaştan insan tarafından kullanılmaktadır. Hedef cihazdaki sosyal ağ uygulamalarında gerçekleşen tüm sohbet etkileşimlerinden haberdar olmak için mSpy'ı kullanın.

mspy sosyal takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Sosyal ağlar sitelerine milyonlarca kullanıcıyı çekmektedir. mSpy'ın Sosyal Ağ izleme özelliği olmadan çocuğunuzun veya çalışanınızın iletişimini izlemek yarım kalacaktır. Gelişmiş takip yazılımımız sayesinde haberdar olarak bağlı kalın.

Viber Takip

Eğer çalışanınız veya çocuğunuz Viber'in mesajlaşma uygulamasını Skype'a tercih ediyorsa, mSpy işinizi görür.

mspy viber takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Sadece metin mesajlarını ve aramaları takip etmek size çocuğunuz veya çalışanınızın mobil aktivitelerinin tam olarak ne olduğunu anlatmaz. Viber gibi popüler iletişim uygulamalarını izleyebilmek çocuklarının yabancılarla konuşmasından veya çalışanlarının rakiplerle konuşmasından endişelenenler için çok mühimdir. İşte bu nedenle mSpy bugünün büyüyen mobil uygulama iletişimlerinin yönetimi ihtiyacını karşılamak için gelişmiş takip yazılımını geliştirdi.

MSpy İndirimli Güncel Fiyat İçin Tıklayın

MSpy Ful Sürümü 7 Gün Ücretsiz Deneyin

Tüm mSpy Özelliklerini Görüntüle

Snapchat Takip

mSpy'ın yardımıyla, Snapchat aracılığıyla hedef cihaza gönderilmiş bütün medya verilerinin (fotoğraflar, videolar ve çizimler) akışını kolayca kontrol edebilirsiniz. Medya verilerinin gönderilme/alınma zamanını & tarihini, videoların süresini takip edebilir ve tabi ki tüm içeriği görüntüleyebilirsiniz.. Dosyalar cihazdan silindikten sonra alıcı tarafından sadece 10 saniye görüntülenebilir ancak mSpy size bunları Kontrol Panelinizden istediğiniz zaman görüntüleme imkanı sunar.

mSpy Snapchat takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Snapchat çocuklar ve yetişkinler için giderek popülerleşen bir uygulama haline gelmiştir. Bununla birlikte, çoğu zaman da yanlış kullanılmaktadır. Çocuğunuzun uygunsuz resimler veya videolar gönderip göndermediğini veya çalışanlarınızın iş yapmaları gereken zamanlarında tembellik edip etmediklerini öğrenmek için mSpy'ı kullanın.

Line takipçisi

LINE takipçisi hedef mobil cihazdaki LINE uygulaması aracılığıyla yapılan tüm sohbet mesajlarının listesine ve içeriğine bakmayı sağlayan bir özelliktir.

mSpy line takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

LINE hem çocuklar hem de yetişkinler işin popüler bir iletişim uygulaması haline gelmiştir. Ancak LINE sohbet aracılığıyla zorbalık veya rakiplerle yazışmalar gerçekleşiyor olabilir.

LINE takipçisi özelliği çocuğunuzun yabancılarla konuşup konuşmadığını, uygunsuz fotoğraflar/videolar gönderip göndermediğini/alıp almadığını veya çalışanınızın bu uygulamayı rakiplerinize bilgi sızdırmak için kullanıp kullanmadığını size bildirir.

Bu nedenle, hedef kullanıcınızın mobil faaliyetlerinin tümünü görmek sadece Viber, Skype, WhatsApp, Snapchat ve son olarak LINE gibi iletişim uygulamalarının kapsamlı olarak izlenmesiyle mümkündür.

Telegram

Telegram hızlı ve güvenli üzerine odaklanan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Aşırı hızlıdır, basittir ve artık mSpy sayesinde bu muhteşem uygulamanın yanlış biçimlerde kullanılmasına kolaylıkla engel olabilirsiniz.

mSpy Telegram takip.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Gizli sohbet özelliği sayesinde Telegram hem gençler hem de yetişkinler arasında gerçekten popüler bu uygulama haline geldi. Telegram bütün zorbalık, sexting ve hatta rakiplerle gizli iletişimleri örtbas etmek için kusursuz bir biçimde dizayn edilmiştir.

mSpy Telegram takibi sayesine çocuğunuzu siber-zorbalıktan ve özel kurumsal bilgilerinizi de gasp edilmekten kurtarabilirsiniz. En endişeli kullanıcılar için en faydalı takip çözümünü sunmayı misyonumuz haline getirdik. Artık işe koyulun ve bu yeni özelliği şimdi deneyin!

Tinder Takibi

Tinder, Facebook profillerini kullanan popüler bir mobil buluşma ve sosyal keşif programıdır. Uygulama, hem kadınların hem de erkeklerin Facebook resimlerini taramanıza izin veriyor ve sevgiyi arayan kitleler arasından hoşunuza giden yüzleri bulmadan önce etrafınıza bakınmanızı sağlıyor. Ve mSpy da tüm bunları takip ediyor!

mSpy Tinder takip.jpg

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Tinder parmağın tek bir tıklamasıyla çocuklarınızın yabancılarla iletişim kurmasına izin veriyor. Her geçen gün yaygınlaşan online zorbalıklar arasında, mesajlaşma ve diğer istenmeyen iletişimler Tinder üzerinden gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla ebeveynlerin bu yaygın olarak kullanılan aplikasyon üzerinde neler yaptığına göz kulak olması gerekir.

Tuş vuruşu kaydedici

mSpy'ın tuş vuruşlarını kaydetme özelliği izlenen cihazda, akıllı telefonda ya da tablette girilen tüm metni görüntülemenizi sağlayacak.

mSpy keylogger takip.jpg

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

mSpy'ın Tuş Vuruşu Kaydedici özelliğiyle, izlediğiniz cihazdaki arama tümcelerini, mesajları ve diğer verileri toplama imkanınız olacak. Çocuklarınız ve işiniz söz konusu olduğunda tüm tedbirlerinizi alın. Gelişmiş takip yazılımımıza yatırım yapın.

Uygulama engelleme

Şimdi mSpy'ın Uygulama Engelleme özelliği ile denetlenen cihazda kurulu olan uygulamalar üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Çocuklarınız ya da işiniz için tehlikeli olduğuna inandığınız herhangi bir telefon uygulamasına erişim izni verin ya da engelleyin.

mSpy uygulama engeleme.jpg

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Telefon uygulamaları dünyası hep eğlenceden ve oyundan ibaret değildir. Çocuklarınızı ve işinizi çevrimiçi tehlikelerden ve güvenlik tehditlerinden korumak için mSpy'ın takip yazılımına yatırım yapın, şimdi gelişmiş Uygulama Engelleme özelliğiyle.

Kurulu Uygulamalar

Çocuğunuzun veya çalışanınızın izlnen bir cihaza son zamanlarda hangi uygulamaları yüklediğini bilmek mi istiyorsunuz? Sizin de bildiğiniz gibi bazı uygulamalar telefon ve kayıtlı bilgiler için oldukça zararlı olabilir.

mSpy uygulama takibi.jpg

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Bazı uygulamalar zararsız gibi görünseler de şirket bilgilerinizi gerçekten tehdit edebilirler. mSpy'ın Kurulu Uygulamalar özelliği sayesinde, çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın cihazlarına hangi uygulamaları yüklediklerini herşeyiyle görmeniz mümkündür.

Fotoğraflar

mSpy izlenen cihazda çekilen ve saklanan tüm fotoğrafları görmenizi sağlar.

mSpy foto takibi.jpg

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Kızınızın akıllı telefonunun kamerasını kötüye kullandığından mı şüpheleniyorsunuz? Çalışanınızın şirketinizin gizli bilgilerinin resmini çekip rakiplerinize gönderdiğinden mi şüpheleniyorsunuz? mSpy'ın Fotoğraf Takibi özelliği kaygılarınızın yersiz olup olmadığını doğrulayacak.

Videolar

mSpy hedef cihazda çekilen ve kaydedilen tüm videoları görüntülemenizi sağlar.

mSpy video takibi.jpg

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Eğer bir ebeveynseniz, çocuklarınızı siber tehditlerden korumak sizin göreviniz. Aynı şekilde, eğer bir işverenseniz, haberiniz olmadan çalışanlarınızın şirket toplantılarını kayda almasını kesinlikle istemezsiniz. mSpy'ın Video Takibi özelliğiyle, izlenen cihazda bulunan her videoyu takip edebilir ve tehlike nerede olursa olsun tespit edebilirsiniz.

Instagram Takip Aracı

Modern çocuklar tüm yaşamlarını Instagram'da paylaşırlar. Instagram'daki gönderilen direkt mesajları mSpy ile izleyin. Çocuğunuzun Instagram'da çocuklarla arkadaşlık eden çevrimiçi yırtıcılara kurban gitmediğinden emin olun.

mSpy instagram takip.jpg

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Birçok çocuk henüz uygun ve uygunsuz multimedya içeriği arasında ayrım yapma yeteneğini geliştirmemiştir. MSpy'in Instagram İzleme özelliği yardımıyla direkt mesaj yoluyla gönderdikleri linklere bakarak çocuğunuzun İnternet aktiviteleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sevimli profilerin arasında kimi sakladığını bulun.

Kontrol Paneli

mSpy Kontrol Paneli uzaktan izleme, görüntüleme, engelleme ve izlenen cihazdaki her türlü fonksiyonun kontrolünü yapmak için bütünleştirilmiş bir işlem merkezidir.

mSpy kontrol paneli.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

mSpy'ın kullanımı kolay Kontrol Paneli sayesinde, çocuklarınızı ve çalışanlarınızı izlemek çocuk oyuncağı gibidir. Kişisel hesabınıza giriş yaparak, tüm izlenen etkinliklere anında erişim sağlarsınız. Uygunsuz web sitelerini veya uygulamaları engelleme, cihazı uzaktan kilitleme ve silme, kayıtları farklı biçimlerde dışa aktarma ve cihazın kullanımı hakkında kapsamlı raporlar alma gibi imkanlara sahip olursunuz. Kişisel Kontrol Panelinize internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan erişebilir ve nerede olursanız olun haberdar edilirsiniz.

Ek Cihaz Bilgisi

Cihazda meydana gelen tüm aktiviteleri görüntülemenin yanı sıra, mSpy size ayrıca akıllı telefon veya tabletle ilgili ek bilgilere de ulaşmanızı sağlar.

mSpy ek cihaz bilgisi.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Bazen çocuğunuza ya da çalışanınıza ihtiyaç duyduğunuzda neden ulaşamadığınızı merak ediyor musunuz? mSpy'ın Cihaz Bilgisi özelliğine erişim sağlayarak, hedef telefonun en hızlı internet bağlantısını kullanıp kullanmadığını veya pili bittiğini için mi ulaşılamadığını anında görebilirsiniz.

Cihaz Silme

Genellikle kayıp veya çalınan akıllı telefonlarda, bilgi hırsızlığı oldukça yaygındır.Hedef telefonun verilerini uzaktan silerek ya da aygıtı kilitleyerek kişisel verilerin yanlış ellere düşmemesini sağlayın.

mSpy izlenen cihazda uzaktan silme komutu özelliğini aktive etmenize olanak tanır.

mSpy uzaktan cihaz verisi silme.png

Bu özelliği neden yararlı bulacaksınız?

Cihazında şirket bilgilerini tutan bir iş sahibiyseniz, bu bilgilerin bir hırsızın elinde ne kadar tehlikeli olabileceğini bilirsiniz. mSpy'ın Cihaz Silme özelliği sayesinde, telefonunuzdaki gizli bilgileri silebilir ve yanlış kimselerin eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

Görüldüğü üzere mSpy yüklenen cihaz tamamen kontrolünüzde oluyor olan biten herşeyi görebiliyor ve müdahale edebiliyorsunuz.

MSpy Ful Sürümü Satın Almak İçin Tıklayın

MSpy Telefon Takip Programını Bedava Kullanmak İçin

Tüm Özelliklerini Görüntülemek İçin TIKLA

MSpy Konumuzla Alakalı Sorgular:

mspy ücretsiz deneme
ücretsiz cep telefonu takip yöntemleri
en iyi ucretsiz telefon takip programı
whatsapp takip programı ücretsiz
whatsapp takip edilebiliyor mu
whatsapp yazışmaları takip edilebilir mi
mspy telefon takip programı
mspy nasıl yüklenir
mspy nasıl kullanılır iphone ve android
mspy nasıl kurulur
telefona uzaktan casus yazılım yükleme
telefon casus yazılım ücretsiz
telefon takip programı android ücretsiz
telefona uzaktan casus yazılım yükleme
telefon izleme programı

Sort:  

Hello @incele! This is a friendly reminder that you can download Partiko today and start earning Steem easier than ever before!

Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem. You can login using your Steem account, browse, post, comment and upvote easily on your phone!

You can even earn up to 3,000 Partiko Points per day, and easily convert them into Steem token!

Download Partiko now using the link below to receive 1000 Points as bonus right away!

https://partiko.app/referral/partiko

Congratulations @incele! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!