"Oni" konceptsteemCreated with Sketch.

in life •  last year  (edited)

Awięc , w tym poście chciał bym podzielić się z wami zarysem fabuły horroru nad którym pracuję. Odrazu chcę zaznaczyć że nazwy potworów które się pojawią w produkcji zostaną zmienione w przyszłości. (nie robiłem korekty tekstu ponieważ ma mi tylko posłużyć jako taka przypominajka jak mniej więcej ma wyglądać fabuła. W przyszłości prawdopodbnie pojawią się notatki które pojawią się w grze tylko że w wersji angielskiej)

THEY

19 kwietnia 1851- Czas w której rozgrywa się akcja gry
LONDYN

protagoniast- Nicholas Krause 21 lat (był pisarzem głównie kryminałów i horrorów)

antagonista- Alexander William Gein 63 lat (był właścicielem dwuch hoteli położonych blisko siebie połączonych ze sobą kanałami)

kuzyn protagonisty- Edward Krause 34 lat (pracował w transporce morskim) (zaginoł 11 czerwca 1850)

ciotka protagonisty- Anna Marie Krause 67 (była wdową która odziedziczyła majątek po mężu)

rodzice protagonisty- Manfred Krause 56 lat i Ewelin Gein 54 lat (Ewelin była siostrą Alexandra Williama Geina) (przyczyna śmierci rodziców pożar budynku) (byli właścicielami winnic)

Data śmierci rodziców 2 maja 1841

Rok 1841- rodzice Nicholasa 11 lat Manfred 46 lat i Ewelin 44 lat wyjeżdżają na wyjazd służbowy do Londynu gdzie mieli się spotkać z Alexandrem 53 lat.
podczas pobytu w hotelu rozległ się pożar w którym zgineli , po dwóch dniach od wypadku opiekę nad Nicholasem powieżono
jego ciotce Annie Marie krause 57 lat Nicholas zżył się z swoim kuzynem Edwardem 24 lat.

NIcholas po śmierci rodziców zamknął się w sobie jedyną osobą z jaką utrzymywał kontkt był Edward , był prześladowany wśród rówieśników w wieku
19 lat otworzył się bardziej na ludzi oraz zaczął pisać książki jego pierwszą książką była "Nędza i rozpacz" która opowiadała o kobiecie której mąż zmarł
zostawiając kobietę samą ze swą chorobą psychiczną (schizofremią).
Po 10 latach Nicholas zżył się z ciotką i jego kuzynem który w nie wyjaśnionych okolicznościach zaginął.

17 Kwietnia 1851- Nicholas otrzymuje list od Alexandra w którym ten mówi że Edward został odnaleziony i aktualnie przebywa w jednym z Hoteli.

19 Kwetnia 1851- Nicholas postanowił pojechać po kuzyna jednak w hotelu zamiast kuzyna czekało na nie go coś innego , coś nie naturalnego.
Po godzinie spędzonej w hotelu Nicholas natrafia na pierwsze wynaturzenie "WATCH MAKER" był niegdyź zwykłym człowiekiem pracującym
w fabryce zegarków mechanicznych przyczyną jego śmierci był wybuch w fabryce który wyrwał dziurę w czaszce odsłaniając mózg oraz oparzając 60% twarzy.
Jego lewe ucho było naderwane , w lewy oczoduł został wciśnięty zegarek na prawym ramieniu posiadał głośniczzek połączony z mózgiem umorzliwiający mowę,
w lewej części klatki piersiowej był zamontowany zegarek otoczony licznymi bliznami zamiast rąk miał zabandażowanane kikuty z których wystawały kości przypominające palce.
Z postury był niski i przygarbiony posiadał liczne blizny i wystające żyły.

Po ucieknięciu watch makerowi protagonista trafia do piwnic hotelu gdzie napotyka "SHARKERA" przerośnięte monstrum będące niegdyś człowiekiem uwięzionym w hotelu powstało po tym jak Cetias przecioł mu głowę na pół.
Z wyglądu był postawnym człowiekiem z brakującą prawą ręką z której wystawały dwie kości służące jako broń , na prawym ramieniu posiadał cos na wzór kolców podobną rzecz posiadał na lewym łokciu , wystawały mu żebra na torsie
miał blizny i rany , jego głowa posiadała paszczę w zdłuż twarzy z ostrymi zębami oraz krzywo rozmieszczonymi oczami zamiast prawej nogi posiadał naostrzoną kość.(Zarys wyglądu głowy) 36606526_812335212288403_8350003236215717888_n.jpg

Po uporaniu się z Sharkerem i dowiedzeniu się o tym że za wszystkie te monstra odpowiada Alexander Nicholas trafił do kanałów które łączyły oba hotele należące do Alexandra z czego jeden z nich
był zamknięty , tam Alexander tworzył sowje dziwaczne potwory. W kanale napotyka Cetiasa który był kolejnym z chorych eksperymentów Alexandra przyczyną śmierci było wykrwawienie po odcięciu kończyn przez Alexandra.
Twarz miał owinięą zakrwawionymi bandażami zamiast rąk miał zamątowane sierpy a zamiast nóg posiadał metalowe protezy.

Po pozbyciu się Cetiasa i zawaleniu się kanałów (była eksplozja) protagonista trafia do drugiego hotelu gdzie odnalazł Alexandra , Alexander wyjawia Nicholasowi dlaczego zrobił to co zrbił i jaki cel miał wobec Nicholasa.
NIcholas postanowił zakończyć wydarzenia które miały miejsce w hotelu i rozbił lampe naftową która doprowadziła do spłonięcia hotelu wraz z hotelem spłonieli Nicholas oraz Alexander.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @richthofen! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:
SteemitBoard World Cup Contest - Home stretch to the finals. Do not miss them!


Participate in the SteemitBoard World Cup Contest!
Collect World Cup badges and win free SBD
Support the Gold Sponsors of the contest: @good-karma and @lukestokes


Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!