Okul Dönemine Hazırlık

in kusadasi •  2 months ago
Hepinizin bildiği üzere önümüzdeki hafta okullar açılıyor.Okulların açılacak olması ev halkına,marketlere,alışveriş merkezlerine,kırtasiyelere kısacası okul araç gereçleri satan heryere canlılık getiriyor.Okul kıyafetleri,çantalar,defterler,kitaplar,kalemler herşey eksiksiz bir şekilde hazırlanmaya çalışıyor.
Tabi bir de psikolojik olarak hazırlanmak ve çocuklarımızıda hazırlamak gerekiyor.Okul başlama tarihinden bir hafta önce uyku saatlerinde ve uyanma saatlerini düzene sokmaya başlayabiliriz.Okul döneminden verilen proje ve ödevlerin kontrollerini yaparak eksikleri tamamlayabiliriz.Çocuklarımızın çalışma kitaplarıyla okula hazırlık yapmalarına da yardımcı olabiliriz.
Okulun ilk günü büyük şehirlerde genel olarak yoğun bir trafik oluyor bu yüzden topluma taşıma araçları kullanılabilir veya bir kaç saat daha erken yola çıkmak trafikte bunalmamamıza yardımcı olabilir. Her öğrenciye ve velilerine başarılı,sabırlı bir sene geçirmelerini diliyorum:-)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

steemauto otomatik upvote oylama sistemine katılın yazılarına otamatik olarak upvote alın. https://steemit.com/tr/@kont82/steemauto-otomatik-upvote-oylama-sistemine-katilin

Congratulations @angelll! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
SteemFest³ - SteemitBoard support the Travel Reimbursement Fund.

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!