Witam całą społeczność - ratelmiodozer

image-3375235__340.png
Grafika z Pixabay

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem świeżo upieczonym księgowym. W obliczu ostatniego bałaganu, który serwuje nam rząd w kwestii opodatkowania kryptowalut a także ich rosnącej popularności stwierdziłem, że warto byłoby się tym tematem zainteresować dokładniej (zrobić internetową specjalizacje księgową w kwestii kryptowalut). W internecie znalazłem informacje o tym miejscu i stwierdziłem, że mogę się tu wiele nauczyć na temat kryptowalut nie tylko w teorii ale i praktyce.

Informację o steemit znalazłem na facebooku u znajomego znanego tu jako @wedkarstwo. Postanowiłem spróbować założyć konto. Niestety po wpisaniu hasła otrzymanego na telefon minęły 4 tygodnie a ja wciąż nie otrzymałem dostępów. Następnie spróbowałem przez @steemfounders tekstem pt: "Podatek od kryptowalut - ciągłe zmiany" https://steemit.com/steemfounders-pl/@steemfounders/podatek-od-kryptowalut-ciagle-zmiany-20180625t234918179z Niestety nie spotkałem się z przychylnością na tyle wielką aby się udało. Jak mnie nie wpuszczą drzwiami to wejdę oknem... Przy pomocy znajomego udało mi się założyć konto.

Poza księgowością interesuję się sportem głównie piłka nożna i bieganie ( kiedyś trochę biegałem teraz zamierzam do tego wrócić), trochę wędkarstwem.

Chętnie biorę udział w dyskusjach choć często mam odmienne zdanie niż większość. Ale właśnie z takich dyskusji płynie największa nauka.

Pozdrawiam Wszystkich
ratelmiodozer

Sort:  

Welcome ratelmiodozer.

Welcome to steemit @ratelmiodozer. Join @minnowsupport project for more help. Checkout @helpie and @qurator projects.
Send SBD/STEEM to @treeplanter to plant trees and get an get an upvote in exchange of your donation (Min 0.01 SDB)
Upvote this comment to keep helping more new steemians
Send SBD/STEEM to @tuanis in exchange of an upvote and support this project, follow for random votes.

Hello, Thanks for informations

welcome to steemit. good luck and have a great prosperity

Posted using Partiko Android

Witaj na platformie:) Życzę powodzenia:)

Witam, dziękuję :)

Welcome to Steemit ratelmiodozer. Let me know if you got any questions about Steem or anything related to it! The official FAQ can be found here and has A LOT of information https://steemit.com/faq.html - Also remember, Steemit is just ONE of the sites built that uses Steem the blockchain. We also have DTube - our very own Youtube, DSound for Soundcloud and Steepshot if you prefer Instagram like experience. I'd also like to mention ChainBB - forums, Busy - Steemit with more modern look basically, DMania for memes and Dlive for streaming just like in Twitch! You can also earn Steem by gaming now! Search for Steemgar if that's more your thing. Welcome to the blockchain! :)

Hello, Thanks for informations. If I have any questions, I'll let you know.


Welcome to Steemit @ratelmiodozer!

I wish you much success and hope you find Steemit to be as rewarding and informative as I have.

Here are some links you might find useful.
Your stats on SteemNow
Your stats on SteemWorld
Your stats on SteemD
How does Steemit actually work?

Oh yea, I have upvoted you and followed you. Many blessings!

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.02
BTC 11856.61
ETH 396.12
SBD 1.05