Uszanowanko dla wszystkich Steemian - powitalny post :)

in introduceyourself •  2 years ago 

 Cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem? To pozostanie na razie tajemnicą (lubię tajemnice :D ). Jedyne co wam teraz wyjawię, to czym będę się z wami dzielił na swoim profilu.


Nie planuję publikować niczego regularnie na siłę, bo liczy się dla mnie jakość, a nie ilość. Jeśli uznam, że chcę się podzielić wiedzą, którą posiadam na dany temat (a jest ich wiele, hehe…) oraz swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami to wtedy na pewno popełnię jakiś tekst i się z wami podzielę. Całość będzie miała formę blogu, więc raczej się na DTube nie pojawię, a przynajmniej na razie. Główna zasada, którą będę się kierować w swoich rozważaniach to LOGIKA, i pod tym kątem będę rozpatrywał zagadnienia z tematyki: Religie, Rozwój Duchowy, Prawa Życia, Polityka. Osoby o lewicowych odchyłach, ale i również osoby uważające się za konserwatystów mogą czuć chwilami lekki dyskomfort i ból dolnej części pleców. Tak, dobrze przeczytaliście, bo zarówno po jednej jak i po drugiej stronie barykady robi się często k… z logiki. Ale spokojnie, ten ból mija wraz z powiększającą się wiedzą ;)

A o czym zatem będę pisać? Tak jak już częściowo powyżej powiedziałem:


Polityka - raczej to nie będą euforyczne, pełne optymizmu posty, bo żyjemy w czasach gdy panuje wszechobecny socjalizm i zamordyzm, a rządy państw próbują okradać i kontrolować ludzi na wszystkie możliwe sposoby.

Historia - Nie znając swojej przeszłości nie można kreować przyszłości, więc na pewno znajdą się ciekawe wzmianki historyczne m.in. dzieje Słowian.

Religie - TEMAT TABU!!! Ale gdzie o nich nie wspomnieć jak nie na Steemit :)

Zdrowie - W zdrowym ciele zdrowy duch, więc to podstawa do dobrego samopoczucia i dalszego rozwoju.

Rozwój duchowy - Jeśli już jesteśmy przy zdrowym duch to należałoby go również rozwijać. Przedstawię wam m.in. jaki wpływ ma rozwój duchowy na stan zdrowia fizycznego. Proszę tylko nie kojarzcie tego z ezoteryką. O tym też będę pisał, ale jako o czymś negatywnym. 

Prawa życia - Podstawy egzystencji na obiekcie zwanym Ziemią.

Możliwe, że znajdzie się również miejsce na nieco luźniejsze tematy takie jak muzyka oraz podróże (ale tu raczej epizodycznie).
Mam nadzieję, że zachęciłem do obserwowania mojego profilu :)Pozdrawiam. LastProphet


P.S. >

A wy, autorzy marnych treści trwóżcie się, bo nie znacie dnia i godziny :) 

Spokojnie, nie mam zamiaru robić gówno-burzy ;) 

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Welcome to Steemit even I can't understand what's in your post :-)

Podczas studiów ominął mnie kurs z logiki, niewiadomo czemu, i tak się to już za mną ciągnie. Chętnie się poduczę, bo zastosowanie logiki w praktyce to niełatwa sprawa. Nasłuchuję!
sculpture-2209152_1920.jpg
Obrazek z pixabay.com

brzmi interesująco :)

Witamy kolejnego Polaka na Steemit!

Życzymy udanego korzystania z tej platformy i tylko kilka takich informacji na początek, które warto wziąć pod uwagę:

  • jeżeli interesują cię dokładniejsze informacje o Steemicie to polecam śledzić @steemit-polska, gdzie pojawiają się tłumaczenie oficjalnych tekstów ze @steemitblog,
  • polski kanał chatu jest dostępny na https://steemit.chat/channel/polish i wymaga osobnej rejestracji,
  • co nieco o Markdown, w którym prosto tworzy się nowe posty,
  • tag polish używamy do postów z polską treścią, jeżeli chcesz pisać w innych językach to prosimy nie wpisywanie do tego polish (dla postów z przedstawieniem robimy wyjątki),
  • najważniejsze: na Steemit tworzymy nowe treści, nie kopiujemy z innych stron.

Spokojnie, zanim wstawiłem tego posta, poczytałem tu i ówdzie, żeby jakiegoś babola nie walnąć, bo blockchain nie wybacza błędów :D
Rejestrowałem się tu już z założeniem, że będę publikować swoje autorskie treści w formie bloga, a ewentualne skopiowane treści tylko na prawach cytatu z odniesieniem do tekstu źródłowego, więc jeśli chodzi o to to też możesz spać spokojnie ;)
Swoją drogą, jak czytam twoje posty odnośnie plagiatów innych steemowiczów to aż mam bekę, jak można zrzynać cudzy tekst od deski do deski i się pod nim podpisywać XD