Ben Kimim?

in #introduceyourself2 years ago (edited)

Herkese merhaba, ben Ceren Şahin. 23 yaşındayım ve Koç Üniversitesi İşletme-Ekonomi son sınıf öğrencisiyim. İzmirliyim aslen ama okul nedeniyle İstanbul'da yaşıyorum. İzmir Atatürk Lisesi mezunuyum :) Kullanıcı adımdaki Teos kısmı da memleketim olan Seferihisar'daki Teos plajından geliyor. (Belki size Teos plajını ve rivayetlerini anlatan bir post hazırlarım :))

Ekran Resmi 2018-01-04 21.01.47.png

Bu da ilk vesikalığım:

Ekran Resmi 2018-01-04 21.00.37.png

Erasmusa Paris'e gittim 5 ay kadar önce ve çok yeni döndüm, finallerim ve projelerim arkadaşlarımdan erken bittiği için ben de steem'e sardım :)

Ekran Resmi 2018-01-04 20.59.41.png

Daha önce bir dijital reklam ajansında (Youthworks TR >> merak edenleri linke alalım : http://www.youthworks.com.tr) dijital ekipte 6 ay kadar part-time çalıştım, burada profesyonel olarak içerik yaratımını gözlemledim. İçerik oluşturmaya başlamam ise daha da geriye dayanıyor aslında. Üniversitenin ilk senesinde bir eğitim girişimi olan ve kurucuları Koç'lu olan bir uygulamanın sosyal medyası için görsel hazırlıyordum. Metin de hazırlamam gerekiyordu ama çok da istekli olmadığımı fark ettim metin konusunda o nedenle hep bir görsel hazırlama merakım oldu :) Kendimi bu konuda geliştirmeyi çok istiyorum. Minimal posterler ile ilgili de bir ilgim vardı ve hazırlamış olduğum bir örneği bıraktım hemen şuraya: (sonra diğerlerini de koyup bir post yapıcam minimal film posterleri hakkında!)

TMNT.jpg

Ajansta çalışmak bende pazarlama ve marka yönetimi hakkında çalışma isteği uyandırdı. Yaratıcı ve stratejik ekibin beraber ortaya koydukları işi benim birimim hayata geçiriyordu. Ama işin her adımına tanık olmak gerçekten çok heyecan vericiydi. Bu nedenle içerik üretiminin yapıldığı mecralara da ilgim oluştu ve steemle tanıştım. Hepimizin birer influencer'a dönüştüğü bu günlerde henüz markalarca işgal edilmemiş bu mecrayı şimdiden çok sevdim!

ad5883cf-e7a9-4784-a15e-85b9496554bc-original.png
Kaynak: Youthworks TR

Size burada ne tür içerikler oluşturmaya çalışacağıma gelirsek: durumlar biraz karışık. Kesin bir kategori veremiyorum ama gezi, sanat, bakım & tavsiyeler, ürün değerlendirmesi & karşılaştırması, pazarlama, yeni trendler hakkında bir şeyler bulabileceksiniz. Özet olarak herhangi bir konuya benim gözümden bakacaksınız birazcık :)

Görüşmek üzere !! :)

giphy.gif

Sort:  

Welcome to steemit.

thank you :)

Steem'e hoşgeldin, bu arada poster çalışmasını çok beğendim bence devam etmelisin oldukça yaratıcı ve minimal olmuş :)

çok teşekkür ederim :) posterlerimi bir post altında yayınlayacağım :) hoşbuldum!

Aramıza hoşgeldiniz.. Vesikalık çok iyi :D Takibe aldım.
@turbot !welcome

hoşbuldum sağ olun :)

Merhaba @cerenteos,

Steem dünyasına hoşgeldiniz. Yeni bir kullanıcı olarak bilmeniz gereken
birkaç konuyu sizin için derledik.

Kullanım
İçerik üretirken dikkat edilmesi gerekenler
Botlar

Botlarda kullanmanız üzere size 0.002 SBD yolladım. Bazı botları kullanıp yazılarınıza oy almak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Ayrıca, Steemit Türkiye discord sunucusu üzerinden bize anlık olarak ulaşabilir, tr topluluğuna aktif olarak destek verebilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Aramıza hoşgeldiniz öyleyse :)

hoşbuldum :)

Hoşgeldiniz :)
Size göre işletmeler Steemit gibi bir sosyal medyada yer almalı mıdır?

aslında bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama neden olmasın? Bence steemit'in gelişim noktası açısından şu an biraz erken ama eğer network artışı görmeye devam edersek o zaman çok mantıklı olur :)

Congratulations @cerenteos! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

You got a First Reply
Award for the number of upvotes

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

By upvoting this notification, you can help all Steemit users. Learn how here!