Cześć Steemit :)

in introduceyourself •  last year 

Kompletnie nie pomyślałem. Warto by się na początku przywitać, nie?

Jestem Tomek, mieszkam w województwie Wielkopolskim. Tyle, jeśli chodzi o informacje osobowe, jakoś nie lubię się takimi rzeczami chwalić w internecie.

Skąd się tu wziąłem?

Steemit, poznałem przez pewnego polskiego streamera @Carrioner. W temacie kryptowalut siedzę jakoś od roku, lecz o steemit dotąd nie słyszałem.

Coś więcej o sobie

Więc... Moje zainteresowania to głównie gry komputerowe, od bardzo dawna było to moją ulubioną formą rozrywki, aktualnie gram coraz mniej, próbuje się realizować... finansowo. Właśnie, od 3 lat interesuje się tematem zarabiania w internecie, udzielam się na pewnym forum tej tematyki. Nie chcę dokładnie zdradzać metod, w których działam ale planuję je dalej rozszerzać.
Nie po to zarejestrowałem się na steemit, oczywiście fajna sprawa z tutejszymi zarobkami ale, że jakiś czas przed założyłem bloga o nim usłyszałem to co mi szkodziło. Blog tematyki, ogólna technika, samorozwój itp.
Lubię filmy, filmy dokumentalne, seriale, głównie thriller/horror i polski rap, taak. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłem ten rodzaj muzyki. Aktualnie słucham wykonawców: Peja, Zeus, O.s.t.r, Deys, Kartky

Co chcę osiągnąć na Steemit

Tak szczerze to nie jestem pewien, steemit założyłem po to by wrzucać posty z bloga, lecz może bardziej zainteresuje się d.tube. Jakieś filmy poradnikowe czy coś wlecą może :D. Nie oczekuje nic. Jak mówię ma to być rozszerzenie mojego bloga.

Dziękuje, za przeczytanie. Może trochę chaotycznie, piszę post z lekkim pośpiechem :).

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Cześć :) Życzę powodzenia i pozdrawiam z Grecji :)

Witamy kolejnego Polaka na Steemit!

Życzymy udanego korzystania z tej platformy i tylko kilka takich informacji na początek, które warto wziąć pod uwagę:

  • jeżeli interesują cię dokładniejsze informacje o Steemicie to polecam śledzić @steemit-polska, gdzie pojawiają się tłumaczenie oficjalnych tekstów ze @steemitblog,
  • polski kanał chatu jest dostępny na https://steemit.chat/channel/polish i wymaga osobnej rejestracji,
  • co nieco o Markdown, w którym prosto tworzy się nowe posty,
  • tag polish używamy do postów z polską treścią, jeżeli chcesz pisać w innych językach to prosimy nie wpisywanie do tego polish (dla postów z przedstawieniem robimy wyjątki),
  • najważniejsze: na Steemit tworzymy nowe treści, nie kopiujemy z innych stron.
·

Dzięki. Na pewno skorzystam.