Sprawy organizacyjne.

in introduceyourself •  10 months ago 

master of puppets90.jpg

Przerobiony Rockford z gry Boulder Dash - (C) (R) First Star Software. Twórca - Peter Liepa.


Witam wszystkich bardzo serdecznie na tym profilu. Większość z Was może mnie kojarzyć z głównego kanału Bartheek (https://steemit.com/@bartheek/), na którym prowadzę swoje blogi z tematyki szeroko rozumianej popkultury: muzyki, filmu, literatury, gier komputerowych, czasem polityki, sportu, astronomii i historii.

Na tym profilu chciałbym bardziej skupić się na wrzucaniu na DLive swoich własnych wypoci... to znaczy recenzji w postaci nagranych audiologów, a także swoich let's play'ów z gier. Ten profil z założenia ma być bardziej prywatny i nawet byłoby mi na rękę, gdyby miał minusową reputację, bo przynajmniej moje "wypociny" byłyby zakopywane i widoczne tylko dla mojej osoby (ewentualnie dla osób, które chciałyby mnie tutaj subskrybować). Tamto pierwsze konto jest raczej na pokaz, to zaś bardziej... niszowe, prywatne. Można by tak powiedzieć, że to moja SafeSpace Tuba, jak mawia klasyk. Postanowiłem powrzucać tutaj wszystkie materiały przeze mnie nagrane, ponieważ powoli zaczyna mi się kończyć miejsce na zewnętrznym dysku twardym i mam teraz dwa tygodnie urlopu. Przez ostatni rok w ramach wolnego czasu trochę się tego uzbierało. Głównie będą to wersje audio moich... powiedzmy "recenzji", umieszczonych na tamtym profilu.

Pomimo faktu, że jestem perfekcjonistą i autysty... to znaczy introwertykiem, to moje wypociny raczej nie będą stały na wysokim poziomie, ponieważ mam wadę wymowy i często się zacinam i jąkam. Można powiedzieć, że ten profil będę traktować bardziej jako terapię. Jeśli szukacie materiałów "wysokiej jakości" (cokolwiek miałoby to znaczyć)... to szukajcie dalej :)

Vlogów nie zamierzam na razie nagrywać, ponieważ... Nie jestem przystojny i nie chcę na razie pokazywać swojego ry... swojej twarzy (może kiedyś). Po drugie dlatego, że nie mam gdzie ich nagrywać, chyba że w lesie, lub w piwnicy.

Wiem, że let's play'e z gier są tematem kontrowersyjnym, ponieważ częściowo one łamią prawa autorskie innych podmiotów (producentów i dystrybutorów gier), ale z drugiej strony mogą pomóc wypromować jakiś produkt. Od początku mojej działalności na YouTube, a teraz tutaj, jest promocja dobrej, fajnej gry, a nie młócenie w to, co jest akurat na czasie. Niestety nie mam na to czasu i pieniędzy, ponieważ chodzę do normalnej roboty, jak normalny człowiek. Ale czasami widząc to, co się dzieje na DLive to się włos na głowie jeży. Ludzie sobie streamują, grają w gierki, słuchają muzyki chronionej prawami autorskimi na lajwach, zarabiają w cholerę hajsu i jest OK. Jeśli chodzi o same let's play'e, to nie będę nagrywać wszystkich nowości, które wyjdą, ponieważ mnie na to nie stać i nie mam na to czasu. Bardziej skupię się na grach... bardziej wartościowych, oraz na grach retro, ze starszych maszyn (np. Commodore 64). Jeżeli chodzi o let's play'e, w których jest zawarta muzyka chroniona prawami autorskimi (np. "Life is Strange"), to po prostu będę ją wyciszał, lub wyłączę zarabianie. Najwyżej kupię sobie trochę Steem Power i oddeleguję do @tipu, czy do @minnowbustera, czy innego bota i będę dostawał tam jakieś grosze.

Czasami też w let's play'ach wypsnie mi się jakieś przekleństwo, dlatego też mój profil kieruję bardziej dla widzów powyżej 16 roku życia. Postaram się też podczas montażu "wypikać" przekleństwa, aby nie stosować tagu NSFW.

Właśnie, lajwy. Nie zamierzam streamować, ponieważ nie mam do tego warunków. Mam internet z ziemniaka (z UPC), który nie pozwala robić streamów (otwartą betę Battlefielda V ściągałem 2 dni i dałem sobie spokój). Jak też mówiłem, nie mam warunków do streamowania, chyba że wywalę z domu na ten czas rodzinę - żart :D Niestety w willi nie mieszkam, tylko w małym trzypokojowym mieszkaniu w bloku, w mieście, więc lajwy nie będą wchodzić w grę.Nikogo też nie zamierzam zachęcać do followowania mojego kanału. Zechcecie to zafollowujecie, nie chcecie to nie zafollowujecie, nikogo do tego nie zmuszam. Jeżeli komuś się zechce, to da tego followa i będzie mi bardzo miło. Czasami też miewam ochotę się odizolować, lub... rzucić tę platformę i pier...nąć tym wszystkim przez to, co się odwala na polskiej scenie Steemit. To, że otrzymałem propozycję dołączenia do zamkniętej grupy, nie oznacza że nie będę wspierał innych twórców tworzących (masło maślane) na Steemit. Zawsze starałem się być neutralny i zawsze taki będę. Nie będę patrzał na to kto z kim trzyma. Jeśli stworzył coś dobrego, to czemu miałby nie dostać ode mnie upvote'a, nawet 100% (całe 0,03 SBD XD). To chyba tyle z mojej strony.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  10 months ago Reveal Comment


Welcome to Steem @bartheek2.

Do read A thumb rule for steemit minnows - 50:100:200:25 for starter tips.

Spend time reading Steem Blue Paper to know how Steem blockchain works and if you still have any queries ask them on our Ask me anything about Steemit post and we will try to answer that.

All the Best!!!

Spasiba tawarisz.

welcome to steemit 😊

Posted using Partiko Android

Welcome to steemit @bartheek2.

  • Join @minnowsupport project for more help
  • Checkout @helpie for daily trivias and useful information
  • Join @qurator a good quality support project
  • Checkout @steembasicincome
  • Help us save the forest with @treeplanter
    Follow me @tuanis for random votes daily please checkout the report
    Welcome the new steemians. Have a great day!

Welcome to Steem! Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem and we upvote our users to help them grow! Please feel free to download the Android app here and the iOS app here.

To learn more about us and stay connected with us, please join our Discord server here: https://discord.gg/N7Et97G

welcome to steemit friend.Want to see more posts on future.Good luck @rdnblogs