Як торгувати на Huobi? (UA)
Привіт дорогі читачі. Ви вже бачили новий конкурс від Stimit? – Spotlight on Huobi Challenge with 7th Anniversary Celebration Rewards («У центрі уваги виклик Huobi із відзначенням 7-ї річниці»). Це однозначно той конкурс, в якому я з радістю беру участь.
Особисто мені дуже подобається біржа huobi.com. Якщо ви ще не зареєстровані на ній раджу, скористатись прекрасною акцією в честь 7 річниці з дня її заснування і, як новий користувач, отримати до 170$ за активність.
Більш детально про умови акції від huobi.com ось в цьому офіційному повідомленні – Earn up to $170 welcome bonus! Register on Huobi now, No. 1 Crypto Exchange around the world!.
Я вже писав про те, що собою являє біржа huobi.com, по крайній мірі, як я її собі уявляю. Також, я писав про те як поповнити свій баланс активів на біржі huobi.com. Прийшла черга розказати, як торгувати на біржі huobi.com.
Перед тим як почати торгувати хочу продемонструвати один із самих важливих аспектів для усіх трейдерів – інформацію про комісію біржі. На Huobi максимальна комісія становить 0,2% від суми торгівлі. (наприклад, купуючи криптовалюту на суму 100$, за це біржа знімає комісію в розмірі 20 центів). Чм більше ви торгуєте і чим більше токенів біржі ви тримаєте тим менша буде комісія (розрахунок зміни процентів на наступному скриншоті).
З теорією закінчено, переходимо до наглядного прикладу. Авторизуємось на біржі, заходимо на вкладку «валютный счет», вибираємо актив яким ми збираємось торгувати, і ту пару в якій і буде проходити торгівля. Для прикладу візьмемо STEEM/USDT.
Далі ми потрапляємо в свята-святих усіх трейдерів – інтерфейс торгівлі. Саме в цьому вікні (в більшості бірж, цей інтерфейс досить схожий) і проходять більшість часу усіх трейдерів.
В горі зліва ми бачимо вікно графічного відображення історії торгівлі. Цифрою 1 я помітив в якому часовому інтервалі відображається графік (зміни часового інтервалу проходять досить швидко після інтуїтивно простих натискань на відповідні маркування від хвилин до місяців).
У прямокутнику справа видно два стовбці цифр червоного та зеленого кольору. Це стовбці відображають замовлення на купівлю (позначені зеленим кольором та моєю позначкою 2б) та замовлення на продаж (позначені червоним кольором та мною позначкою 2а).
І, в самому низу, відображаються 2 віконця один на купівлю, інший на продажу. Користування цим інтерфейсом є досить простий і інтуїтивно зрозумілий (але все одно двічі перевірте перед тим як ставити ордери на продажу). В базовому налаштуванні ці віконця працюють в режимі «лімітних ордерів». Якщо простими словами роз’ясняти, як він працює то буде приблизно ось таке пояснення. Як тільки ринкова ціна досягне вказаної вами ціни в ордері на купівлю/продаж буде виконана операції купівлі/продажу.
Thanks for promoting Steem by sharing you post on twitter
( If you no longer want to receive notifications and upvotes from us, reply to this comment with the word
STOP
)Good dapps
Thank you for taking part in the Spotlight on Huobi Challenge.
And thank you for setting your post to 100% Powerup.
Keep following @steemitblog for the latest updates.
The Steemit Team
Thank you!!!