Ethershift: ERC-20 TOKENLERİNİN ALIM SATIMI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ EN İYİ TİCARİ PLATFORM

in #ico2 years ago

Teknolojideki hızlı gelişmeler bizlerin hayatını devamlı olarak olumlu yönde değiştiriyor. Kullandığımız alet ve cihazlar artık tamamen dijitalleşti. Dijital ortamda sınırlar kalktı şuanda herkes istediği ürüne ve habere ulaşabiliyor. Günümüzde hepimizin elinde olan akıllı cihazlar ve internet sayesinde nerdeyse bütün işlemlerimizi bu ortamda yapabiliyoruz. Alışverişlerimizi, bankacılık ve finans işlemlerimizi, iletişim ve bilgi paylaşımını, eğitim ve sağlık işlemleri gibi işlemlerimizi aracısız olarak kendimiz kolaylıkla yapabiliyoruz. Boş zamanlarımızı da sosyal medya sitelerinde ya da oyun oynayarak ve video izleyerek geçirir duruma geldik. Dijital dünya sayesinde bizler yatırımlarımızı da ülke sınırları dışına yapıp kazancımızı arttırabilme imkanını sağladı.

C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iPQ8vTfRAPtE9yLkayTaCkbLdgDbH4CRSuYRqR5E5EhBH4WyoTbktmLkCvDowupYPWo1EcXzrjQ.png

Teknolojinin son yıllarda bizlere sunduğu yeni bir teknolojik gelişme olan Blockchain teknolojidir. Merkezi olmayışı, yüksek güvenlikli, şeffaf yapısı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajları sayesinde pekçok projede başarılı bir şekilde kullanılıyor. Blockchain platformun da oluşturulan projelerin kripto paraları da bizlere yatırım alanında değişik alternatifler sunuyor. Başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere diğer kripto paraların oluşturduğu kripto para piyasasına ilgi her geçen gün hızlı bir şekilde çoğalıyor. Yaklaşık 10 yıl önce hayatımıza giren kripto paralar geleceğin finans sisteminde çok büyük bir yer tutacağı kesin olarak görünüyor. Şimdi sizlere bu platformda oluşturulan finans sektörün de yeni çözümler sunan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum. Bu projenin adı Ethershift, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://ethershift.co internet adresinden ya da https://ico.ethershift.co/wp-content/themes/ethershift-ico/downloads/ethershift_whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Ethershift, farklı türden kripto para birimi ve özellikle Erc-20 uyumlu bir dijital para birimi olmak üzere tüm bu dijital para birimlerinin depolanmasını ve ticaretini yapabilecek bir platform oluşturuyor. Karmaşık gibi görünen ERC-20 tokenlerinin alım, satım ve transfer işlemlerini basitleştirmek ve bu işlemleri yeni yatırımcıların anlayacağı düzeye çekerek piyasayı rahatlatacak bir token değişim platformudur. Ethershift, kullanıcıların çeşitli değişim platformlarına kayıt olma stresine maruz kalmadan birden fazla ERC20 tabanlı jeton kullanarak ticaret yapabilmelerini sağlayan araçlardır. Bunun güzelliği, herhangi bir şey için bir kayıt gerektirmiyor yani hiçbir kullanıcı adı, şifre ve benzeri bir işlem yapmadan yapabilme imkanı sağlıyor.

Bir kullanıcı belirli bir jetonu başka bir müşteriye göndermek istediğinde, Ethershift'te söz konusu tokenleri ödemek için bir adres verilir. Fonlar taşınırken, kullanıcı kendi fonunu istediği token mezhepinde özel adresinden alır. İlk ödeme işleminin kaynaklandığı adrese ödeme yapar. Ayrıca, diğer dış platformlar Ethershift özelliğini dahil etmek istiyorsa, bunu yapmakta serbesttirler. Ayrıca transfer fonlarından kesilen karlarda yüzde ellisi toplayacaklar. Bütün bunlar, Ethershift API'sinin özel platformlarına yerleştirilmesiyle mümkün hale geldi. Ethershift, karların ağ çevresinde nasıl hareket ettiğini etkin bir şekilde izlemek ve yönetmek için SQL veritabanı yönetimi kodlarını ve protokolünü kullanır.
Ethershift özel ve seçkin bir borsadır çünkü diğer borsaların sahip olduğu özellikler ve faydaları yanı sıra ekstra avantajları da vardır. Ethershift'te, kullanıcılar platformun sunduğu kardan pay almayı teklif ederek ayrıcalık yaratacaktır. Bu gerçekten heyecanlı ve bunun portföyü ve yatırımınızı çoğaltacağı anlamına geliyor. Ethershift değişimi sadece çevrimiçi bir işlem platformu olmakla kalmayacak, aynı zamanda uygulama ile de erişilebilir olacak; Bu nedenle Ethershift, platform için bir uygulama oluşturdu.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Sembolü: Ethershift

Standart: ERC20

Toplam Token: 15 milyon

Ön Satış Dönemi - Başarıyla Tamamlandı

Ana satış dönemi (1. Aşama 1): 5 Kasım 2018 - 18 Kasım 2018

Maksimum ücret: 6 250 ETH

Fiyat: 1 ETH = 400 Ethershift

Ana satış dönemi (2. Aşama): 3.12.2018-16.12.2018

Maksimum ücret: 25.000 ETH

Fiyat: 1 ETH = 200 Ethershift

YOL HARİTASI:
C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iPEDbAV1f4EanSzz7KPjuUJuLuKQnrESWvaiZv1zpmqpdriYcH5zGYNZ8nhj24ohsfVKfBqJCsY.png

TAKIM:
C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iQGZBC3Q8CG9dr9J1KVeRQJ4bvzPkGrSS65HEnxRyGavZqMFgU4zpVQdxVfKdWwc92w53VQGHsC.png

Kripto para piyasasına yeni katılacak yatırımcılar için büyük sıkıntı olan üyelik işlemleri ve sistemin karışık yapısını sadeleştiren yeni bir ticaret platformu geliştiriliyor. ERC-20 tabanlı tokenlerin alım, satım ve transferinde ayrıcalıklı hizmetler sunan bu projenin kripto para piyasasının gelişmesine doğruda olumlu yönde katkı sağlayacağını düşünüyorum. Yeni yatırımcıların piyasaya girmesinde öncü olacak bu proje hakkında aşağıdaki linkleri ziyaret ederek daha detaylı bir araştırma yapıp devam eden ICO aşamasına katılma kararınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Web Sitesi: https://ethershift.co

Teknik İnceleme: https://ico.ethershift.co/wp-content/themes/ethershift-ico/downloads/ethershift_whitepaper.pdf

Bitcointalk Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4965937.0

Twitter: https://twitter.com/ethershiftco

Telegram: https://t.me/joinchat/IcHTHw4wVy1CNatV2cG3GA

Instagram: https://www.instagram.com/ethershiftco/

Reddit: https://www.reddit.com/user/Ethershift

Author : Rhego
Bitcointalk Forum profile : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=372065

Sort:  

Congratulations @rhego! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 500 upvotes. Your next target is to reach 1000 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemFest3 and SteemitBoard - Meet the Steemians Contest

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @rhego! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!