CGCX - Calfin Küresel Kripto Borsası

in #ico3 years ago

1.JPG

CGCX - Calfin Küresel Kripto Borsası, son derece gelişmiş bir karma değiş-tokuş platformu sunar. Sadece kripto para ticareti sunan çoğu borsaların aksine, CGCX müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmak için tek bir platform altında dört modül sağlayarak blok zinciri dünyasında kendini konumlandırmaktadır. Benzersiz bir güvenlik özelliği olarak, güvenlik değerlerlerine bağlı olarak, değişim cüzdanlarında saklanan tüm tokenler siber saldırılara ve bilgisayar korsanlarına karşı sigortalıdır. 1ETH = 8500CGCX token fiyatında 2 Milyarlık toplam ihraç hacminin% 50'sini temsil eden toplam 1 Milyon CGCX tokeni yapılan ICO ile halka arz ediliyor. Token satışlarının geliri, temel olarak ek blok zinciri çözümleri sunmak için hibrid platformun diğer modüllerle güçlendirilmesi için kullanılmaktadır. Fonlar, aynı zamanda, yol haritasında detaylandırılan diğer bölgelere planlı genişleme için de kullanılmayı hedefliyor.

CGCX platformu, günlük kullanıcılar ile iş dünyasına hizmet vermeyi amaçlayan bir yaklaşım olarak ortaya çıkmıştır. Bu platformda kullanıcılar, farklı kripto paraları satın alabilecek, atabilecek veya kripto para birimleri arasında çok rahatlıkla geçiş yapabilecektir. Kısaca CGCX yaklaşımının temel amacı, kripto severlerin kripto para birimleri ile gerçek para birimlerini güvenli bir şekilde alıp satabilecekleri bir platform hizmeti ile birlikte kripto dünyasındaki tüm işlemleri yapabilme imkanı vermektedir.

CGCX - Calfin Küresel Kripto Borsası, modern, son derece gelişmiş bir karma borsa platform sunuyor. Sadece kripto-para ticareti sunan birçok borsadan farklı olarak CGCX, blockchain dünyasında öne çıkıyor ve müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunabilmek için dört platformu bir araya getiriyor. Bunlar; Kripto Borsası, ICO Listesi, Ticari Çözümler, Akıllı Sözleşmelerdir.

Kullanıcı arayüzü; daha aktif, tüccarlar ve son kullanıcılar için optimize edilmiş daha gelişmiş grafikler ve bilgi panelleri gibi karşılaştırılabilir günlük fonksiyonlar içerir.Kurumsal kullanıcı arayüzü profesyonel veya acemi yatırımcılar için tasarlanmıştır. Bu kullanıcı arayüzü, anlık ticaret için optimize edilmiştir ve son kullanıcılara güvenilir bir gerçek piyasa verilerini sunar. Ayrıca CGCX’in; iOS ve Android’de birer uygulaması mevcut olacak.

CGCX - Calfin Küresel Kripto Borsası Özellikleri ;

Kripto Para Borsası : CGCX, kripto para birimlerinden gerçek para birimlerine hem hızlı ve hem de kesintisiz bir şekilde transferinin veya tam tersinin yapılabilmesi sağlayacak çok kullanışlı bir platform oluşturmuştur. Burada banka havalesi yoluyla kullanıcılar deposit adresi ya da bir QR kodu tarayarak kripto paralarını yatırabilecek veya çekebileceklerdir.
Alt Token Listing: Yeni çıkan Altkoin ve tokenler için platform üzerinden oylamalar yapılıp ICO listelemeleri alış ve satış işlemleri rahatlıkla yapılabilir.
Akıllı Kontratlar: Platform, ticari finansmanı ve diğer sözleşmeleri otomatik, elverişli ve şeffaf bir şekilde kapsayan akıllı sözleşmeler içermektedir.

Yol Haritası
road.JPG

Token Bilgileri ;
CGX tokeni, Ethereumda standart ERC 20 protokolüne dayanmaktadır. Kullanıcı, CGX Token kullanarak ödeme yaparken, indirimli iş ortaklarından çeşitli ürünler ve hizmetler alabilir. Satıcılar ise, ödeme yöntemi olarak CGCX tokenlerini kabul ettiklerinde daha düşük bir işlem ücreti ödeyecekler. CGX tokenları, borsadaki ihaleler için işlem ücretlerini ödemek ve işlem maliyetlerinin % 50'sine varan indirimler almak için kullanılabilir. Platformu, ticari finansmanı ve diğer sözleşmeleri otomatik, elverişli ve şeffaf bir şekilde kapsayan akıllı sözleşmeler içermektedir.

Sembol: CGX
Platformu: Ethereum
Tür: ERC20
Fiyatı: 1 = 8.500 CGX ETH
Softcap: 5.000.000 USD
Hardcap: 1000000000 CGX
Satılacak toplam token miktarı: 1000000000 CGX
Ön Satış Tarihi: 1 Mayıs 2018–15 Mayıs 2018 tarihleriarasında yapıldı ve sona erdi.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz ;
İnternet sitesi: https://www.cgcx.io/
Teknik Rapor: https://www.cgcx.io/wp-content/uploads/2018/05/Whitepaper.pdf
Özet Rapor: https://cgcx.io/wp-content/uploads/2018/04/NEW-CGCX-Lightpaper.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/CGCXofficial/
Twitter: https://twitter.com/CGCXofficial
Telegram : https://t.me/cgcxofficial
Linkedin : https://www.linkedin.com/company/cgcx/
BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3360185.0
BTT Bounty : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3440704

Author of the Article: Rhego
My bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1104013

Sort:  

Congratulations @rhego! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard!


Participate in the SteemitBoard World Cup Contest!
Collect World Cup badges and win free SBD
Support the Gold Sponsors of the contest: @good-karma and @lukestokes


Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!