OPP Open WiFi Розгляд ICO

in #ico4 years ago

image.png

Офіційний Сайт

OPP Open WiFi - сервіс, що надає доступ до мережі Інтернет, завдяки мільйонам власників смартфонів і роутерів, готових в обмін на токени поділитися невживаних трафіком.

Ідея OPP Open WiFi проста - в світі мільярди людей користуються мобільними телефонами та мобільним інтернетом зокрема. Мільйони з них не до кінця використовують свій щомісячний трафік, наданий оператором в тарифному плані. Ще більшою мірою це стосується домашнього інтернету, який, як правило, в наш час є безлімітним.

З іншого боку, безліч людей щодня стикається з проблемою обмеження доступу до глобальної мережі через витраченого трафіку або відсутності грошей на рахунку. Мобільний інтернет як і раніше не так дешевий і доступний, як домашній. І це є головною проблемою, яку покликаний вирішити OPP Open WiFi.

Опитування, проведене серед 100 тисяч користувачів інтернет, показав, що існує реальна потреба в безкоштовному і відкритому Wi-Fi. Велика кількість респондентів відповіли, що вони були в положенні, коли вони не мали можливості підключитися до інтернету. Також респонденти були обурені тим фактом, що громадський WiFi продовжує залишатися платним, а 76% зацікавила можливість отримувати гроші за передачу невикористаного трафіку.

Переважна більшість користувачів не використовують всі дані, виділені їм їх операторами мобільного зв'язку або провайдерами, і були б дуже раді отримати оплату в обмін на надання доступу до мережі.

Тепер інтернет стає доступним як ніколи раніше - одні користувачі діляться непотрібним трафіком і заробляють токени, тим самим повертаючи частину витрат на Інтернет. Інші - отримують вільний доступ до мережі.

1481890737_285751_1481891372_noticia_normal.jpg

Як це працює?

Ви самі приймаєте рішення про кількість трафіку, яким ви готові поділитися. Завантаживши і встановивши додаток, ви активуєте точку доступу, а мережа «OPP OPEN WIFI» стає доступною для підключення нових користувачів в безпосередній близькості. Підключення повністю безпечно як для хостів, так і для користувачів. Ви можете стати хостом не тільки з мобільного телефону, але і за допомогою домашнього або офісного Wi-Fi - сервіс підтримує і ці типи підключення.

Щоб стати хостом, вам необхідно зареєструватися і встановити додаток на свій смартфон. Або замовити спеціальний маршрутизатор з офіційного сайту, якщо ви плануєте надавати доступ з дому, офісу, або власного кафе. Перші 100 тисяч пристроїв компанія обіцяє надати безкоштовно.

Screenshot_15.png

Заробіток з OPP Open WiFi

Щоб мати право на оплату, вам потрібно дотримуватися одного головного правила - ваша точка доступу повинна бути активною не менше однієї години на добу. Ви можете запустити кілька точок доступу - Каждана з них буде оплачено згідно з умовами.

Сервіс прагне платити досить, щоб хости могли покрити всі або більшу частину своїх витрат на провайдерів і мобільних операторів. Власники хостів щоденно заробляти токени, які можна буде продати на кріптовалютних біржах, обмінювати на фіат у внутрішньому обміннику платформи, оплачувати товари в інтернет-магазинах через портал OPP Open WiFi. За винагороди в системі відповідає смарт-контракт, що забезпечує зрозумілі, відкриті і чесні виплати для учасників платформи.

Якщо ви хочете заробляти більше - ви можете переглядати рекламу від спонсорів. Ви повідомляєте скільки повідомлень ви готові отримувати щодня, а сервіс платить вам за кожне переглянуте рекламне повідомлення. Інформація про поточні та майбутні виплати буде оброблятися смарт-контрактом і зберігатися в Блокчейн.

Переваги OPEN wifi

  • він буде доступний в будь-якому місці в усьому світі
  • він буде високої якості, хоча і не глюків і може задовольнити всі способи життя
  • Хости Hotspot Hosts і користувачі отримають щоденний розрахунок і автоматично зараховуються на свої гаманці OPP з використанням самозавершаемих смарт-контрактів.
  • вартість безкоштовна. Вам потрібно лише завантажити наш додаток в мобільний пристрій або запросити
    маршрутизатор з нашого веб-сайту. Підключіть його і заробіть мазума.

Також буде доступна реферальна програма. Чим більше буде ваш внесок в допомогу в залученні нових користувачів і поширенні інформації про OPP Open WiFi, тим більше ви зможете заробити. Протягом 4 років планується залучити і запустити 25 000 000 хостів.

Screenshot_14.png

ICO

Назва токена: OPP
PreICO Ціна: 1 OPP = USD 0.40 USD
Ціна: одна OPP = 0.00059 ETH
Бонус: доступний
Платформа: Ethereum
Ухвалення: BTC, ETH, Fiat
Мінімальні інвестиції: 300 доларів США
М'яка кришка: 4 000 000 доларів США
Жорстка кришка: 40 000 000 доларів США

Додаткова інформація про проект:


Website: https://www.oppopenwifi.com/

White paper:https://www.oppopenwifi.com/oppwhite20180627.pdf?t=v6

Facebook: https://www.facebook.com/OPPopenWiFi

Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4713287

Twitter: https://twitter.com/OPPopenWiFi

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCQcPXBhjClQiiMvHJBlegXg

Reddit: https://www.reddit.com/r/OPPOWiFi/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/opp-open-wifi/

Github: https://github.com/oppopenwifi

Telegram: https://t.me/joinchat/ImuOoFBCZ3AudGGx5IeUTw

Автор Bitcointalk

Sort:  

Дуже цiкавий проект. Мабудь буду вкладивати

Какие аналоги есть на данный момент на рынке?

Также интересует данный вопрос.

Я також робила аналiз даного проекту. Дуже цiкавий та перспективний, як для мене.

Первый раз слышу про данный проект, но вижу что он довольно интересен, потому буду изучать его подробнее

Congratulations @bardadym! You have completed the following achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

You published a post every day of the week

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:
SteemitBoard and the Veterans on Steemit - The First Community Badge.

Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!

@resteemator is a new bot casting votes for its followers. Follow @resteemator and vote this comment to increase your chance to be voted in the future!

Совершенно случайно наткнулся на Вашу статью. И во-первых, проект, который Вы обозревали, очень крутой, он имеет интересную идею и большой потенциал. А во-вторых, очень понравилось качество статьи, пойду изучать Ваш блог)

Удивительный проект! Очень сильная команда в этом ICO. Понаблюдаем.

как по мне так это нормальный проект, не скам точно...

Обзор очень хорошо передает всю суть проекта, спасибо за подробное описание, пожалуй приму участие.

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.08
JST 0.041
BTC 29191.69
ETH 1966.54
USDT 1.00
SBD 2.53