e-Twinning nedir?Nasıl kullanılır?projeler nasıl yapilir?

Merhaba arkadaşlar,bugün tam günümüzün dünyasına uygun ve hepimizin merak ettiği e-Twinning projelerinden bahs edecegim.Avrupada okullar için oluşturulmuş e-Twinning projesi web 2 araçlarında çalışmayı günlük rutin gibi kolaylaştırıyor.Bunun yanı sıra öğrenciler ve öğretmenlere özel fırsatlar sunmaktadır.
Araştırma sonucları olarak ;

●İşbirlikçi projelerin ortaya çıkarıldığını
●Farklı öğrenim yöntemlerinin geliştirildiyini●Teknoloji kullanma becerilerinin artırdığını
●Dil geliştirme ve motivasyon amaclı kullanımı ortaya çıkmıştır.

IMG-20210529-WA0142.jpg image

Steemit gibi burda da projeleriniz için puan kazana biliyorsunuz.Her alanda çoçuklara iyi yönde etkisi ola bilecek bir ağ.Sizinle aynı düşüncede ola bilecek öğretmenler bula bilirsiniz,sosial alandan kendinize arkadaş bularak projeye katkılarını sağlaya bilirsiniz.

IMG-20210529-WA0143.jpg image

Bilgiye yaymak,kendini tanitmak konusunda Twinspace ve buradaki belli sayfalar yardimciniz olucaktir.
Türkiye ve Azerbaycanın ortak çalışmaları son zamanlarda e-Twinning olan ilgiyi artırdı.Başarabilirsin,Yunus Emre sevginin dili projeleri günümüzde devam eden aktiv projelerdendir.
Kayıt olmak için etwinning.net sitesine girib kayit ola bilirsiniz.Yani kayit olduktan sonra arkadaslar yapmaniz gereken live.etwinning.net sitesine bakmak.Burda etkinlikler,gruplar,projeler,proje oluşturma ,yaş aralığı,hedefimiz ne yer alıyor.
Hakkında fazla konuşmak olur ama siteye bir göz atmanın çok daha faydalı ola bileceğini düşünüyorum.Sayqilarla By Sadiyar

Sort:  

Maraqlı iş potensialına malik insanlar çoxdur həyatda. mən steemitdə phyton be java scriptlə bir çox proyektlər qurmuş insanlar görmüşəm. Özünə və digər insanlara faydalı. Yazındakı məlumatlar bizə də maraqlıdır. Bir göz atıb baxacam. Təşəkkürlər

Təhsil sahəsinə aid proyektlərin hazırlanmasında uğurlu işdir.👍

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.028
BTC 23474.79
ETH 1639.71
USDT 1.00
SBD 2.63