You are viewing a single comment's thread from:RE: ПриветствиеView the full contextstickmans (60)Author | Delegator ⭐[10 SP]⭐in Steem-BRU (BY-RU-UA) • 5 years ago Привет. Надо как-то выбраться на футбкик!)
С удовольствием)