You are viewing a single comment's thread from:RE: Contest "The book I am reading": Космонавт Севастьянов "В Космос"View the full contextir3k (73)memberAuthor | Delegator ⭐[1,659 SP]⭐in Steem-BRU (BY-RU-UA) • 5 years ago (edited)Замечательная книга! Мне очень нравились такие, "объёмные".