You are viewing a single comment's thread from:
RE: Поговоримо?🤔
Ого, оце стіміт заглючило! Я побачив цей коментар як окремий допис у стрічці спільноти. Думав спочатку, що це @darina14 помилилася, але тепер бачу що це якийсь глюк самого додатку.
Ого, оце стіміт заглючило! Я побачив цей коментар як окремий допис у стрічці спільноти. Думав спочатку, що це @darina14 помилилася, але тепер бачу що це якийсь глюк самого додатку.
Це глюк і у мене таке не вперше трапляеться с коментарями.
А я таке вперше бачив