Ого, оце стіміт заглючило! Я побачив цей коментар як окремий допис у стрічці спільноти. Думав спочатку, що це @darina14 помилилася, але тепер бачу що це якийсь глюк самого додатку.
Я їй не заздрю від слова - взагалі. І я знаю про що я говорю. Я вдова з 2002 року. У мене велика і дуже дружна сім'я, у мене чудова доця. Але без пари - не весело. Навіть маленький приклад - коли летить - жінка ховається в обійми чоловіка, а я в "укритті" під ковдрою. Повірте, це величезна різниця.
Ого, оце стіміт заглючило! Я побачив цей коментар як окремий допис у стрічці спільноти. Думав спочатку, що це @darina14 помилилася, але тепер бачу що це якийсь глюк самого додатку.
Це глюк і у мене таке не вперше трапляеться с коментарями.
А я таке вперше бачив
Я їй не заздрю від слова - взагалі. І я знаю про що я говорю. Я вдова з 2002 року. У мене велика і дуже дружна сім'я, у мене чудова доця. Але без пари - не весело. Навіть маленький приклад - коли летить - жінка ховається в обійми чоловіка, а я в "укритті" під ковдрою. Повірте, це величезна різниця.
Можливо згодом до мене все це прийде. Але прки охоти не маю. А та жіночка колись говорила що вона не любить ні дітей , а від чоловіків одні проблеми.
Від чоловіків такі ж проблеми, як і від жінок. Все залежить від здатності до комунікації і компромісів.