You are viewing a single comment's thread from:RE: Сонцестояння. Коли весь світ зачекає.View the full contextslon21veka (76)memberin Ukraine on Steem • 2 days ago
уго, щось страшненьке))
Иль воть -
нє, краще щось гарніше покажи. Я там бачила в тебе в постах класні треки, довго на них присіла, поки не надоїли)) наприклад на ось такий