You are viewing a single comment's thread from:

RE: 🎧🎶MUSIC🎼🎶 мої магнітофони🎺

in Ukraine on Steemlast year

я хотів собі музичний центр....але так і не накопив(((
спочатку потроху купляв диски CD не mp3, а CD-Audio до майбутнього музцентру
перша зарплата була 120 грн чистими, а муз центри тоді коштували 300-700 грн
а потім комп замінив всю музику і це ще було до mp3
а потім з'явилися з підтримкою mp3 потім пішло DVDплеєри що і mp3 програють...

Sort:  
 last year 

а я змалечку люблю тишу. Або небагато музики і то більше наближеної до класичної. Тому спочатку в мене була радіола з радіо та платівками. Потім нам мама купила отаку Весну. А потім вже я купляла своїм донькам. Ну, а потім компи витіснили геть усе)))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60144.09
ETH 1576.73
USDT 1.00
SBD 0.42