You are viewing a single comment's thread from:

RE: 🎧🎶MUSIC🎼🎶 мої магнітофони🎺

in Ukraine on Steemlast year

а я змалечку люблю тишу. Або небагато музики і то більше наближеної до класичної. Тому спочатку в мене була радіола з радіо та платівками. Потім нам мама купила отаку Весну. А потім вже я купляла своїм донькам. Ну, а потім компи витіснили геть усе)))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60144.09
ETH 1576.73
USDT 1.00
SBD 0.42