🌈Райдуга і ☔дощ🌧️, а не шашлики🍖🔥steemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steem11 months ago

image.png

У четвер робив ось такі шашлики, решту м'яса залишив у холодильнику для "назавтра", проте наступного дня шашлика не хотілося, а вчора таки нада було щось робити.

image.png

Під вечір ніби знайшов час, десь був дощ - бо була веселка, вітер вщух, я запалив вогонь. Дрова згоріли, я поклав шашлик і картоплю, кілька штук що знайшлася.
Та буквально через хвилину почав капати дощ((
ще й не переставав, і побільшав. Я вже хоч і промок, та одяг насебе стару куртку - а дощ пішов ще сильніший. Все. Весь жар згасив.

Ну що робити, пару хвилин прокаптілися - і досить.

Довелося картоплю зняти зі шпажок, добрати ще - і просто зварити в мундирі.

А от шашличне м'ясо теж зняв та й склав у мультиварку в режим смаження - не шашлик,але смачно вийшло.

image.png

image.pngimage.pngimage.png
-Xiaomi Redme Note 13-

Хоч часто телефон робить гарні знімки, ввечері, з веселкою підкачав

image.pngimage.pngimage.png

Ці фотки з Canon 650 правда об'єктив блинчик((

А далі був гарний колись фотик ( та й зараз все ще непоганий часто Canon S5 IS

image.pngimage.pngimage.png

І яке фото краще?

Якось по осені, минулої наче ми з дрогом робили шашлики в дощ))
чимось накривали від дощу, пригадую, але точно не скажу - бо тут пам'ять підводить.
Дров багато, точніше глок з дерев - не встигнеш випалити як по осені нових гілок повно - от і треба всі на шашлики пустити чи інші приготування на вогнищі, к ото суп минулого року..
Треба щось збудувати - щоб і приготувати непогода не заважала, і спожити все те було де))

Добре що знайшовся час для фоток веселки і цього нічного допису...
Гарної тихої всім ночі....0:54

Posted using SteemPro

Sort:  
Loading...

💦💥2️⃣0️⃣2️⃣5️⃣ This is a manual curation from the @tipu Curation Project

@tipu curate

CURATOR 8
Congratulations!

Your post has been supported by the TEAM FORESIGHT. We support quality posts, good comments anywhere, and any tags


1000061832.png

Curated by : @wirngo

 11 months ago 

Подвійна райдуга - це цілий райдужний міст =)
Круті фотографії.. 💪
Шашлик - омномняшечка =)

 11 months ago 

Які би не були ща якістю фото , головне ,що вони зберігають зафіксовані наші емоції...А веселка гарна)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 59276.76
USDT 1.00
ETH 1542.59
SBD 0.42