You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ох, ця страшна ХІМІЯ! 😮

in Ukraine on Steem2 years ago

Ну що робити коли людей налякали по ТБ різними байками про хімію, вони (люди) іноді навіть називають ці компоненти фразами "якась хімія", бо вони не самостійно це придумали ))) Завжди був і буде певний баланс між більш та менш розумними людьми 🙂

Sort:  
 2 years ago 

Хімія - специфічна наука. Її майже ніхто не любить і дуже мало хто розуміє. Тому виникають непорозуміння. Думаю можна було на тих етикетках писати якось більш людською мовою. 🙂

 2 years ago 

Це так. Я вивчав колись хімію, але з органічною було складно ))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60081.24
ETH 1570.52
USDT 1.00
SBD 0.42