You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ох, ця страшна ХІМІЯ! 😮

in Ukraine on Steem2 years ago

Хімія - специфічна наука. Її майже ніхто не любить і дуже мало хто розуміє. Тому виникають непорозуміння. Думаю можна було на тих етикетках писати якось більш людською мовою. 🙂

Sort:  
 2 years ago 

Це так. Я вивчав колись хімію, але з органічною було складно ))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60082.59
ETH 1576.37
USDT 1.00
SBD 0.42