You are viewing a single comment's thread from:RE: Ода ТещіView the full contextolesia (79)memberAuthor | 🇺🇦in Ukraine on Steem • 2 years ago Теща то дзеркало дружини, так що все норм). А булочки вау, піду на кухню, теж щось з'їм))). У мене риба сьогодні та тістечка
Ооо, і тільки сільодочки домашньої з товстолоба зїв. Йду тепер і думаю на яку відстань від мене тепер пахне ця сільрдочка 🤣🤣🤣