You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ода Тещі
Ооо, і тільки сільодочки домашньої з товстолоба зїв. Йду тепер і думаю на яку відстань від мене тепер пахне ця сільрдочка 🤣🤣🤣
Ооо, і тільки сільодочки домашньої з товстолоба зїв. Йду тепер і думаю на яку відстань від мене тепер пахне ця сільрдочка 🤣🤣🤣