You are viewing a single comment's thread from:RE: GRAFFITI OF MY CITY № 8. МІЙ НОВИЙ "УЛОВ"... MY NEW "CATCH"View the full contextolesia (79)memberAuthor | 🇺🇦in Ukraine on Steem • 4 years ago Слоненятко графіті, такий гарний слоник.