Квітень?🤔

in Ukraine on Steemlast year

Дев'яте квітня. Весна...
Весна? Квітень?

Квітню більше не наливать - він молодий і дурний 🤦

А мені після обряду хочеться погрітися глінтвейном , хоча щось в цьому рецепті пішло не так. Не було вина - взяла горілки, із фруктів - лише огірок, із спецій - сіль і перець. Глинтвейн ваш лайно ( закреслено) капець, а не теплий напій 🫣🥴🤣

Posted using SteemMobile

Sort:  

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60461.97
ETH 1591.47
USDT 1.00
SBD 0.42