Жуки-олені та жуки-носороги живуть виключно на старих дубах і,на жаль, таких дубів в нашій країні все меньше і меньше через цінну та коштовну деревину. Тому і жуків теж меньшає. Ще й екологія гіршає... Люди такі жадібні істоти:((
Жуки-олені та жуки-носороги живуть виключно на старих дубах і,на жаль, таких дубів в нашій країні все меньше і меньше через цінну та коштовну деревину. Тому і жуків теж меньшає. Ще й екологія гіршає... Люди такі жадібні істоти:((
У нас поруч був такий. Запорізький дуб 🌳Він настільки старий що на ньому залишилася одна жива гілка і то яка впала не так давно 😔
О, нагадало що я ж хотіла туди сходити і написати допис про це 😁 Дякую за нагадування 😂
Будь ласка- користуйся!:))